Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megmentheto meg a...

Szerintetek megmentheto meg a kapcsolat? 34 hetes kismama vagyok, teljesen elhidegultunk a parommal egymastol.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeretnem tudni, mit gondoltok, mint kivulallok.

Jovo honapban szuletik a picibabank, a parommal mindossze egy eve vagyunk egyutt, a babat meg kesobbre teveztuk, de nagyon orulunk neki. Legalabbis en. A parom az elejen sokkban volt, de mara mar elfogadta, varja.


A terhesseget az elejen rosszul viseltem, most a vegefele megint nehez.


Sajnos az elmult 8 honapban a kapcsolatunk megromlott, soha semmi idot nem toltunk egyutt, hetvegen sem, a babanak mindent az utolso zokniig en vasaroltam, egyedul, soha nem erdeklodott , es persze en is fizettem mindent.


Szerintetek van esely ra, ha a baba meglesz akkor javul a kapcsolat?

Nem szeretnek egyedulallo anya lenni, de rossz kapcsolatban nem tudok elni.


2015. máj. 10. 19:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy minden jó volt az elején... Ne haragudj, de ennyi idősen az ember már tudja, hogy a világ legrosszabb kapcsolata is jó az első 2-3 hónapban. Ez az égvilágon semmit nem jelent.


Ő most be van szorítva egy helyzetbe, amiben a felelősségtudata tartja bent, de a háta közepére nem kívánja.

2015. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a baba érkezése nem fogja megoldani a problémát, szerintem még mindenképp előtte beszéljétek meg a gondjaitok, utána már csak még rosszabb lesz.
2015. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%

nem akart gyereket, ennyi.

majd legközelebb megtanul védekezni

nem, nem fogtok együtt maradni

2015. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni de ez nem fog működni. Egy baba még a jól működő kapcsolatot is próbára tesz. Életemben nem sírtam annyit mint a szülés utáni hónapokban. A férjem egyszerre vigasztalt engem és ringatta a hasfájós üvöltő kislányunkat. Hogy hogyan csinálja és bírta ki nem tudom, de iszonyat hálás vagyok neki.

Ha ennyire nem tudtok semmit megbeszélni és őszintén még a szülés előtt elköltöznék, egy árnyékra nincs szükséged. Pont elég lesz neked a babára koncentrálni. Érezni fogja ha feszült vagy és ő is nyugtalan lesz.

2015. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Nem, sajnos nem igazan beszeljuk meg a dolgokat. En probalom, de mindig minden mas fontosabb lesz minthogy beszelgessunk."


A válást közvetlenül megelőző állapot az, amikor már kommunikáció sincs a felek között. Ez alapján el tudod dönteni, mennyire járja a végét ez a kapcsolat.

2015. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A pasi szemszögéből nézd a dolgokat. Összejött egy csajjal, akivel lehet, nem is akart semmi komolyat. Még épp az ismerkedés fázisában tartottak, ilyenkor a legtöbb pár még csak randizgat, találkozgat, programok, szerelem, gondtalanság, stb. Te meg közlöd vele, hogy terhes vagy. Arról gondolom, nem kérdezted meg, hogy ő mit gondol, tartsd-e meg, sztem szóba se került az abortusz.


Nem így akarta, de nem akar otthagyni terhesen, így fizikailag jelen van, de amint megszületik a baba és kicsit magadra találsz a szülés után, le fog lépni.


Kérdező, szerintem engedd el, ha menni akar hadd menjen, ez így senkinek sem lesz jó hosszú távon. Minden retteghetsz, mikor jelenti be, h neki ennyi volt, köszöni szépen, szia.

2015. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
:(
2015. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Mai hozzaszolonak : mikor terhes lettem, en mondtam neki, hogy en megtartom a gyereket mivel nogyogyaszati gondok miatt egyaltalan csoda, hogy lett ez a baba, es nagy az esely ra, hogy tobbszor nem sikerulne.

En meg a legelejen mondtam neki, hogy nem kell velunk maradnia ha nem akar, nekem nem kell a penze sem ( anyagilag en allok jobban es ettol elegge frusztralt) , dontse el.


Tegnap egyebkent sikerult beszelgetni, szerinte mindenert en vagyok a hibas, o pedig semmiben, hogy ez igy alakult.

Na most szerintetek erre mit lehet mondani ?

Mondtam, hogy szeptemberig varjunk, hogy alakul, utana elkoltozok ha nem lesz jobb, mert ez nem jo egyikunknek sem. Sajnos a baba elott mar nem tudok koltozni, es az ujszulottel az elejen meg nem akarok.


Koszi mindenkinek a velemenyt!

2015. máj. 11. 12:38
 19/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult. Kitartást.
2015. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2015. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!