Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. hétben vagyok, még nem...

A 12. hétben vagyok, még nem volt vér és vizelet vizsgálatom! Azt mondta a védőnő hogy a 16. héten lesz! Ez nem baj?

Figyelt kérdés

Ma megyek 4d ultrahangra, nem korai ez?

Tényleg meg tudják mondani a nemét?

Nagyon izgulok!

Előre is köszi a válaszokat!


2008. aug. 29. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első vérvizsgálat a 7. és 16. hét között szokott lenni, kórháza válogatja.

Vizeletet a védőnő szokott mindig nézni-általában mindenhol.

A 4D nem korai, bár még igen kicsi a magzat, azért élmény lesz:-)

A nemét hivatalosan a 16. hét után tudják megmondani, bár hallottam olyat, hogy a 12. héten is megmondták (amit furcsállok, mert az irodalom szerint ilyenkor még egyformák, nincs külső nemi szerv kialakulva, de ki tudja...)

2008. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 12.héten kizàrva hogy megmondjàk a nemét.KB 16-18 hetesen tudnak mondani valamit,de az se mindik valosul meg:(

nekem 12 hetes terhesen csak vérvizsgàlat volt,de vizelet nàlam sem.Ne aggodj,minden kilesz nàlad vizsgàlva folyamatosan.

Ne izgulj,szép élményben lesz részed,de a nemét ne akard ma mindenàron megtudni,mert nem fogjàk làtni..........

boldog babavàràst!

2008. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet hogy meg fogjak tudni mondani, mert nekem 13 hetes 4D-s uh-n mondtak meg mindket csemetem nemet és be is jött, amit 13 hetesen mondtak
2008. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor lesz csak az első,ez nem baj sőt én személy szerint rettegek a tűtől :)

A 4d engem is érdekel,én is készülök kíváncsi vagyok,meg tudják-e mondani a nemét,légyszi írd majd le!

2008. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben, majd megírom hogy megtudták-e mondani! :)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2008. aug. 29. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 16 hetes genetikai ultrahangon láttuk a kis fütyiét :-))

és nagyon szép képeket is tudtak róla készíteni :-))

ha úgy fekszik a babád csodálatos élményben lesz részetek:-)) MI SÍRTUNK AMIKOR KIHANGOSITOTTÁK A SZÍV HAGOT ÉS VIZHANGZOTT A SZOBÁBA :-))

fantasztikus élmény volt :-)

ugyan ezt kívánom nektek is !

2008. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A 4. válaszolónak üzenem,hogy nem tudták sajna megmondani, mert a kis lába között megy a köldökzsinór!

De teljesen mindegy az a lényeg hogy egészséges!

Sok sikert neked és kellemes babavárást!

Üdv.

2008. aug. 30. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!