Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes a barátnőm, mit...

Lehet terhes a barátnőm, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek tegnap kellett volna megjönnie, azonban mens. jellemző tünetek sem jelentkeztek nála az elmult napokban. Ma kicsi barnás folt volt a betétén, meg néhány csepp vér. Mostanra viszont rendesen megjött neki, kicsit aztmondja barnás (de azt mondja inkább piros színű), de folyik és olyan érzése is van mint mikor megjön. Most akkor valószínü hogy nem terhes? tesztet este csinálunk, de olyan nyugtalan vagyok.
2015. máj. 11. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Na neee.
2015. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Megjött neki!

2. Rendesen vérzik! (Nem pecsétel, nem csak barnázgat, hanem vérzik!)

3. 1 nap késés még nem a világ vége, akármennyire is pontos neki máskor!

4. Tesztet reggel szoktak csinálni (első piciből), mivel akkor a legkoncentráltabb a vizelet!


De hogy megnyugtassalak egy kicsit: Szerintem nem terhes!...

Na de hogy nyugtalanítsalak tovább egy kicsit: ha este csinál tesztet az simán lehet akár negatív is úgyis, ha terhes... ezért írtam, h REGGEL!

2015. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elnézést! Pisiből és nem pedig piciből!
2015. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!