Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek gáz, hogy felrakta...

Szerintetek gáz, hogy felraktam pár kismama fotót (van mellet takarós - pocit megmutatós diszkrét fotó is közte) a FB-re?

Figyelt kérdés
Ez az utolsó dolog az életemben, és gondoltam felvállalom testem...
2015. máj. 15. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Miért meg fogsz halni?


Nem gáz szerintem.

2015. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Te tudod. Mindenki úgy kezeli az FB oldalát, ahogy akarja. Én soha az életben nem vetkőznék le a neten, de sok ilyet látni manapság. Ha az ismerősöm lennél, letiltanálak, mert nem vagyok kíváncsi mások magamutogatására.
2015. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

En sem tennek ki ilyen kepet. Tul intim.

Raadasul sokaknak izlestelen.


27 hkm

2015. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
El ne felejts majd a szülésről is feltenni. A méhlepényről mindenképpen legyen.
2015. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz. A FB amúgy nem az IQ bajnokok gyülekezete. Oda minden féle szelfit fel lehet tenni.
2015. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez az utolsó dolog az életedben?? Mi? Miért?

Szép dolog a terhesség, egyenesen gyönyörű, ez viszont szerintem már a gáz kategória. Nálam is van apás pocak puszis, meg fürdőruhában strandolós is, mégse kellett egyiken se takargatni magam, az már túl intim. 2 ismerősöm is kitett ilyen cicitakarós, csipke bugyis, szalaggal átkötött pocis képet, hát... nagyot néztem, és igyekeztem továbbpörgetni az oldalt. Felőlem keretezzék ki, és tegyék az ágyuk fölé, de nem hiszem hogy több száz ismerős erre kíváncsi. Még jó, hogy a "gyártási folyamatot" meg a apa mogyoróit nem tették közszemlére.

2015. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nemterhesen sem tennék ki magamról fehérneműs, levetkőzős képet, szerintem gáz. Pedig szép testem van, terhesen is szép, de eszembe sem jutott, h én cicit eltakarós, meztelen pocakos képet tegyek ki. Pont jó volt ruhában, látszik, ami kell, a hírértéke megvan. Nem éreztem úgy, h le akarok vetkőzni a közel 300 ismerősöm előtt, akik között van gyerek, exkolléga, utcabeli, főnök, stb.
2015. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, ráadásul neked "csak" 300 ismerősöd van. Amit én írtam, előtted, azoknak az anyukáknak bőven 1000 fölött van ez a szám. Ott aztán láthatták elegen...
2015. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, de ha neked nem az, akkor miért befolyásol az, hogy másnak igen?
2015. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ultragáz!
2015. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!