Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik használtak már loritan...

Akik használtak már loritan betétet válaszolnának?

Figyelt kérdés
Nektek mutatott magzatvíz szivárgást?amúgy egyértelműen le lehet olvasni az Eredményt?tegnap vettem, mert nagyon sok folyásom van, és gondoltam kipróbálom,nehogy magzatvíz legyen. Tegnap sem láttam rajta elszíneződést, viszont utána folyattam rá kevés vizet,hogy tudjam, hogy milyen ha gond van.arra picit elszíneződött. Ma nem vettem rajta észre semmit, viszont árgus szemekkel vizslattam, hogy hátha van egy kis folt,amit nem veszek észre. Lefotóztam, megnéznétek,hogy ti láttátok -e rajta elszíneződést?
2015. máj. 15. 13:04
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. máj. 15. 13:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

A jobb oldali betéten mintha lenne kékes elszíneződés.

Én használtam és mint utólag kiderült magzatvíz volt,de a betét nem volt egyértelmű,nézegettem "mintha" kicsit kékes lenne,de arra jutottam akkor hogy negatív magzatvízre.

2015. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
30 hetes vagyok. A jobb oldali az,amit írtam, hogy miután nem láttam rajta tegnap elszíneződést, folyattam rá kicsi vizet,hogy lássam milyen ha pozitív, mert azt írták, hogy a víz is elszínezi. A bal oldali a mai. Azt te is negatívnak látod,ugye?
2015. máj. 15. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a bal oldali totál negatívnak tűnik. Milyen az a folyás? Milyen mennyiség? Ha gyanús a dolog szerintem menj el dokihoz,ott UH-n látják hogy megfelelő-e a magzatvíz mennyisége és te is megnyugodnál. Nekem mikor folyt a magzatvíz nagyon hirtelen gyorsan kifolyós érzés volt és teljesen vízszerű volt az állaga és mondjuk a tisztasági totál szétázott. 24 hetes voltam mikor magzatvízre gyanakodtam,a vizsgálat meg a kórházi teszt sem mutatta ki csak mikor UH-n látták hogy kevés a víz.
2015. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!