Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik dohányoznak terhesség...

Akik dohányoznak terhesség alatt, azok bevallják a védőnek, vagy a dokinak?

Figyelt kérdés
Őszintén!
2015. máj. 15. 13:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*jobban jár ha szól az illető, aki miatt kérded
2015. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Én azonnal letettem a cigit min2 terhességnél.Hatalmas felelőtlenség,önzőség ha a gyerekére nincs tekintettel valaki!!!Aztán meg majd lesz csodálkozás ha beteg lesz a baba....
2015. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Rizikó besorolasnal kérdezte a doki, mondtam nincs 10. Tenykeg nem is volt. 10 hetesen voltam vedononel. Kérdezte, neki is bevallottam hogy nagyon ritkan meg ragyujtok. Az is ugy volt, meg csak napi egy sem volt már akkor. Nincs értelme hazudni, neki nem fáj. Csak a munkáját végzi.
2015. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
13éve cigiztem napi 1 doboz, 6 hetesen megtudtam, hogy babát várok azonnal letettem most vagyok 18 hetes kismami és egyáltalán nem hiányzik, mert tudom, hogy most más a fontosabb. Ha én letudtam tenni, bárki.
2015. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen szólni kell , körültekintőbbek! Meg a végén , ha megszületik a bab úgy is látják, azoknak a babáknak más színű a bőrük akiknek anyuci cigizett!
2015. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!