Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap előtt kellett volna...

Tegnap előtt kellett volna megjönnie de sehol semmi, mindig 31-32 napra jön meg. Most este zselés állagú átlátszó szagtalan valami jött de semmi más. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Megszakítással védekezünk, ami nem garancia tudom, de ne ez alapján ítéljetek (ha terhes lennénk annak is örülnénk a párommal, csak most még úgy nem tervezünk babát). Eddig úgy tudtam, hogy ilyen folyás peteérés tájékán van. Volt már valakinek ilyen?

2015. máj. 15. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így "védekeztem" az előző párommal,mert úgy voltunk vele,hogy nem lenne gond ha jönne a baba,de konkrétan még nem volt tervben. Egyszer estem teherbe,nem is tudtam róla,aztán elvetéltem,de akkor a vérrel kiürült. Ilyen folyás lehet bármikor,de leginkább peteéréskor. Lehetséges,hogy most ilyen későn volt peteérésed és ez bezavart. Furcsa a szervezet,tud érdekes dolgokat produkálni. Esetleg keress rá neten bővebben,hogy mitől lehetséges még,mert ezen kívül még lehet szex után is ilyen folyás,de az szinte közvetlen utána,amikor kijön a maradék váladék is belőled.
2015. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Még sose volt ilyen az elmúlt 15 évben (hogy ilyen későn legyen peteérés), de bármi lehet. :-) A párommal vasárnap óta nem voltunk együtt, így kevés esély van rá, hogy esetleg onnan maradt vissza valami. Nem nagyon találok a neten erről semmit, csak hogy peteéréskor szokott ilyen lenni...
2015. máj. 15. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem néha van ilyen nyúlós valamim és terhes vagyok, biztos nem peteérés. :) szóval biztos lehet mástól is. De passzolok. Mivel késik szerintem csinálj egy tesztet reggeli vizelettel.
2015. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,nekem is szokott lenni,de én már jövő vasárnap szülök,ha addig bent marad a bébibogyó. :D Lehet,hogy most csak ilyen a folyásod vagy lehet akár baba is. Inkább csinálj holnap tesztet,ha meg negatív,de nem jön meg,akkor hétfőn vagy kedden érdemes ismételni.Van 2 db-os x-epil teszt,nekem bejött. Rossmann,DM,Tesco,szinte mindenhol kapható.
2015. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még sehol semmi. Veszek ma tesztet. Neked meg kitartást még egy kicsit! :-)
2015. máj. 16. 08:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Köszi,megpróbálok,bár már egyre nehezebb :D
2015. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teszt negatív, de sehol a mensi...nem tudom mi lehet...
2015. máj. 17. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!