Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok, két...

36 hetes terhes vagyok, két napja valami átlátszó zselészerű valami távozik. Nem túl sok kb 2 cm hosszú nyulós valamik. Lehet ez nyákdugó, vagy inkább fertőzés? Ha ez a nyákdugó hány hét lehet még szülésig? Van valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy a nyákdugó. Nem lehet általánosítani, előfordulhat, hogy a szülés előtt 2 héttel, de lehet a szülés előtt pár nappal, vagy akár pár órával is.
2008. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Valoszínü ,hogy a nyák dugo,de még nem azt jelenti hogy szülni fogsz én nekem is 35-36 héttől folyamatosan távozott és 38-re meg szültem.ÜDV:2 honapos babo anyukája!!!!
2008. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 28. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!