Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, aki bármilyen...

Kismamák, aki bármilyen diétát tartottatok a terhesség alatt, sikerült a végégig szinte csak annyit hízni, amennyi a baba meg a lepény, víz stb?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én kerek 5 kilót híztam a lányommal, 3200 grammal született 40+2 napra. 160grammos ch diétát csináltam. Nem voltam cukros, csak nem akartam megint 20 kilót felszedni, mint a fiammal, aki 37 hétre 2600 grammal született. Rajtam maradt a 20ból 10 kiló. Nagyon féltem, hmegint így járok, 162 cm vagyok csak, ha megint marad 10 kiló, már gurulnék... :)
2015. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen! :)


7kgot hiztam, babám 3930g-al született.

Mikor hazaértem a kórházból par kilóval kevesebb voltam mint amivel kezdtem a terhességet.


A terhesség második felében nem ettem feherkenyeret, csak 6,1%os szénhidrát tartalmu kenyeret.

2015. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyfiammal nem diétáztam, mégis csak 4 kilót híztam. Elösször fogytam mert hánytam, majd 16 hét után csak tejet ittam és gyümölcsöket,nyers zöldségeket ettem, néha 1-1párolt hús magába.semmi mást. Nem volt nehéz nem hízni. Most 4 hós vagyok, már 66kg vagyok. (Fiamat 60kgmal mentem szülni:) )
2015. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eros dohanyos voltam, amikor letettem, 2 kg felugrott. Aztan a 24. hettol Ch dietat kellett tartanom. A korhazbol ugy jottem haza, hogy egy kiloval voltam tobb, mint a terhesseg elejen.
2015. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 160 gr ch mit takar???mit lehet enni,mit nem??? Es a 160at honnan tudod h annyit ettel??
2015. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, sikerült! :)

6 kg-ot híztam, plusz a végén feljött 2 kg víz.

Mikor hazajöttünk a kórházból ugyanannyi voltam,mint terhesség előtt.

3 hónapja szültem azóta lement még 5.

Én csak odafigyeltem arra,hogy mit és mennyit ettem.

2015. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös!

160 gramm szénhidrátot. Onnan, hogy fogsz egy tápanyagtáblázatot és egy grammpontos mérleget és MÉRED fegyelmezetten minden nyers összetevő súlyát és számolsz.

2015. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Okés...aki eleve felesleggel kezdte ott könnyű gazdálkodni.

Ezzel figyelni kell mert nálunk majdnem a picibe került a 12%os izom-zsír arányom!!!

7 hetesen tüdőgyulladásom lett egy ki nem kezelt légúti fertőzéstől, átment a mellhártyámra, tört egy bordám. 164 cm és 54 kilóval indítottam, szálkás izom nemigen volt miből fogyni mit adni a picinek a betegség vitte a kalóriákat, hiába ettem. 50 kg-al vonultam kórházba izmokat úgy ahogy voltak a szervezetem leépítette. Infúziós táplálás és társai. 48 kgal jöttem haza. Annyi erő nem volt a lábamba hogy a 2.ra feljöjjek. Előtte 2 hónappal maratont futottam!!!

Mi ebből a tanulság? Ha beüt a krah jó ha van 2-3 kiló talomba mert ha a szervezetednek választani kell a pici és közted ő a picit fogja támogatni és elvesz tőled mindent!!

Szóval ha valaki némi felesleggel esik neki a terhességnek akkor lehet sőt kell is az odafigyelés, de nulla tartalékkal nem éri meg csak a baba súlyát felszedni!!

Nyilván az esetem nem mindennapos ennyi szirszart mint én ember nem kapott össze 10 terhesség alatt sem, de most nyugodtabb vagyok 23 hetesen 56kg-al...igaz kevesebb izom, itt ott akad fognivaló is de nekem kell ledolgoznom úgyis nem!? 😉

2015. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én még nem vagyok a végénél de nem is eszek sokat ráadásul a fehér kenyeret és társait ami hizlal mellőzöm mert hízásra fogékony vagyok, jelenleg mégis +4 kilónál tartok 21 hetesen ami biztos nem a baba és tartozékai. És nem is tudom mi lenne ha válogatás nélkül ennék mindenfélét. :/
2015. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én arra rá még 7 kilót híztam amit tartottam is utána 1 évig :) én sovány vagyok, voltam, nekem a szigorú diéta inkább húzókúra volt, be is állt a súlyom az ideálisra :)
2015. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!