Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. hetesen még mindig hányás,...

16. hetesen még mindig hányás, hányinger és görcsök. Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Mivel enyhítitek a hányingert és a görcsöket?

2013. aug. 30. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a fiammal kb 5 hónapig hánytam. Görcsök nem voltak. Mondtak MagneB-t, citromot, gyömbért, de nekem semmi se múlasztotta. Azt is javasolják, hogy ébredéskor, mielőtt felkelnél, egyél egy kis kekszet. Nekem az se vált be, de sokaknak használ. Próbálgassad, hátha szerencsével jársz! Sok sikert, boldog babavárást!
2013. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 B.Nikol ***** válasza:
Sajnos nekem semmi nem segített! Az első fiamnál végig hánytam a 9 hónapot, összesen 7 kg híztam! Most a fiamnál 32-33 hetesen szintén végig hányok, semmi praktika nem segít, az orvos nem is örül neki, hogy hányok de nem tud már vele mit csinálni, a kicsi fejlődik sőt az első és a mostani fiam is nagyobb vagy 2 héttel a korához képest! Én már hozzászoktam nem tudok vele mit csinálni, ha megszülsz rá pár napra elfog múlni! Boldog Babavárást!
2013. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok és még mindig menstruációs görcseim vannak. A dokim napi 4db magnesii citricit írt fel és hál'Istennek használ :-) Ha nagyon görcsölsz szerintem egyeztess dokival, hogy megemelheted e a magnézium adagodat :-) Remélem jobban leszel :-)
2013. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! bár én 13 hetes vagyok,de nekem a doki azt javasolta,hogy amíg gyümölcs szezon van,addíg ne szedjem a terhes vitamint a hányinger miatt...1 napig nem szedtem,nem merem abbahagyni,de lehet,hogy a vitamintól lehet neked is hányingered..?
2013. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hát nem tudom elevitet szedek.

De ha sikerül előírás szerint bevennem (reggeli közben egyet sok folyadékkal) Akkor nincs olyan erős hányingerem napközben. De amúgy rettenetes.. A görcseimre pedig magne b6ot szedek már csak azért is mert az első terhességemmel is szedtem eleinte a görcsök miatt. De akkor elmúltak kb 10. hétig.. :/

2013. aug. 31. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én elevitet szedtem, úgy hánytam tőle, mint a lakodalmas szamár....amikor abbahagytam, utána semmi bajom nem volt...elkezdtem szedni az eurovit vitamint, és attól teljesen rendbe jöttem!!!
2013. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá hogy le kellene cserélni, de ezt olvasva biztos vagyok benne! :) Köszönöm!
2013. aug. 31. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!