Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hittem terhes vagyok, de...

Azt hittem terhes vagyok, de a tesztem negatív lett, de akkor mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Orvoshoz 2 hét múlva tudok elmenni, de hátha addig meg is jön.


Szóval, már a menstruációm előtt is egy kicsit furcsán éreztem magam.... Nekem, ha megjön, akkor előtte 4 napig nagyon fáj a mellem, de most ezt teljesen kimaradt, furcsálltam is. Általában 1 napig görcsölök kicsit, majd aznap meg is jön, de most konkrétan 3 napig görcsöltem magamhoz képest erősen, és már 4 napja késik. Tegnap csináltam egy tesztet és egyértelműen negatív lett.

Amit még érzek:

Soha nem voltam terhes, nem is nagyon vagyok ebben képben, de azt mindig hallottam, hogy ilyenkor a nők éhesek, megkívánnak dolgokat, nos én nem így vagyok. Nincs étvágyam, eszek mert kell, akkor is keveset, érzek valami éhséget, de ha kajára gondolok, a kedvem is elmegy, fáradékony vagyok, és ami a legkellemetlenebb, hogy igaz már nincs görcsöm, de rettentően fel vagyok puffadva. Nincsenek szelek, meg semmi, egyszerűen fel vagyok puffadva annyira, hogy fáj nagyon. Más betegségre utalhatnak a tüneteim?


2015. máj. 20. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hormonzavar. De lehet késői peteérés, ha késői peteérésből estel teherbe a teszt negativ lehet egy ideig. Ismételgest amíg nem jön meg.

Ja 21 hetes terhes vagyok, 19 hete azért eszek mert kell. Egyáltalán nem kívánok szinte semmit és nulla az étvágyam. Bezzeg a fáradtság megmaradt, nem múlt el 12 hetesen mint hittem... Na mindegy, így jártam.

2015. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, akkor megjött végül?
2015. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem jött még meg, holnap lesz a 5. napja h nem lesz meg.
2015. máj. 20. 21:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Most meg gyomorégésem van....
2015. máj. 20. 23:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Van akinek később mutatja ki. Vagy az is lehet, hogy elkezdődött valami, de abbamaradt, így a vérzés késik, de nincs elég HCG, hogy kimutassa. Pontosat most még talán a doki se nagyon tudna mondani, max egy vérvétel. Várj türelmesen, bizakodj, tesztelj 2 naponta. AMíg nem jön meg van remény!
2015. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor meg kellett volna jönnie és utána is még jó pár napig én is görcsöltem pont úgy mint ami meg fog jönni.Mindennap készültem is rá. Gyógyszert is vettem be stb.. aztán 6 nap múlva teszteltem és egyből kijött a 2 csík.
2015. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abban amit leirtal, semmi kulönös nincs. 4 nap keses semmi. Meg az is teljesen normalis, ha egy evben egyszer teljesen kimarad. Van egy baratnöm, aki nögyogyasz, ö mondta, hogy ha egy evben 10-11 szer van peteeres az teljesen normalis. Millio dolog befolyasolhatja, nem kell egyböl betegsegre gondolni.
2015. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nah mi újság?
2015. máj. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!