Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bolondnak néznek, ha holnap...

Bolondnak néznek, ha holnap érdeklődöm az amnió eredmény után?

Figyelt kérdés

Szerdán volt két hete. Igaz, a papíron az van,hogy 4 hét múlva telefonáljunk, de az egyik nővér azt mondta,hogy 3 hét után van már eredmény, egy másik meg később azt,hogy ha gond van, akkor két hét belül szoktak szólni. Akkor gondolom,hogy meg lehet már az eredmény.

Csak nem néznek-e bolondnak,hogy két hét után érdeklődöm? Jó lenne már azért tudni valamit!


2015. máj. 21. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdeklőd meg. Ha kikérik maguknak, akkor mond azt, hogy kiment a fejedből hogy hány hét után lehet érdeklődni és a papír most nincs nálad.

pl. dolgozol, de az otthon van.

2015. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bolondnak biztos nem néznek.

De, ha az egyik azt mondta, hogy 3 hét után, a másik azt, hogy 4 után szólnak, akkor 2nél még bőven ráérsz nyugton maradni. Pláne, hogy azt mondták, hogy szólnak 2 hét után, ha baj van. Letelt a 2 hét, nem szóltak, le fog telni a másik 2 hét is. Nyugi..

2015. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ó annyira mindegy mit gondolnak nem? :) Én érdeklődnék. És azt gondolnak amit akarnak.


Én a vércsoport meghatározást kértem ki idő előtt, 10 napot mondtak, 6. nap mentem az eredményért. Simán odaadták negatív arckifejezés nélkül.

2015. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Énis érdeklődnék :) Nem fognak bolondnak nézni, nem te vagy az egyetlen aki aggódik :)
2015. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezném, veszítenivalód nincs. Nekem kküret után a zárójelentesemen volt rajta, hogy a szövettani eredményért 4 hét múlva jelentkezzek. Dokim mondta, hogy egy hét múlva hívjam, lesz már eredmény. Barátnőmet egy nappal korábban műtötték, az ő dokija három hetet mondott. Telefonált előbb is, dokija rá se nézett a rendszerben, mert biztos nincs még meg. Kérdezz rá, ha nem is lesz meg, legalább megpróbáltad. Képzeld el, ha kiderül később, hogy már egy hete tudhattad volna az eredményt. Minden jót!
2015. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha amnion akkor 3 héten belül nem nagyon van eredmény, ha meg lepény akkor már lehet, hogy nagyjából meg is van, úgyhogy nyugodtan telefonálj, lehet, hogy ha az eredményt nem is, de valamilyen infót fogsz kapni.
2015. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért gondoltam,hogy talán meglehet, mert ugye,akinél baj van, két héten belül szólnak. Ebből következtettem,hogy akkor van esély rá,hogy meg van az eredmény.

2015. máj. 22. 06:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény és mikor tudtad meg? :)
2015. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nega lett szerencsére, de két nap híján 4 hét volt, mire meglett.
2015. jún. 9. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!