Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kávéztok a terhesség alatt?...

Kávéztok a terhesség alatt? Ha igen mennyit? Én 3 in 1 -et szoktam inni. Szerintetek árt ez a babának? ( A 12. hétig egyáltalán nem ittam, azóta nagyjából napi 1-et, de van amikor nem iszom. )

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 22+6 hetes kismami
2010. febr. 25. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én rendes kávét iszom, igaz nem minden nap. Azt is sok tejszínnel, habbal. A védőnőm szerint nem árt a babának, sőt nekem a vérnyomásom akkor 120/80, ha kávézom.

Nyugodtan ihatod!

2010. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is kb a terhességem feléig nemigen kívántam, aztán egyszer arra ébredtem, hogy innom kell(én is 3 az 1ben szoktam)

Reggel 2dl tej,3az 1ben, és minden klassz.Szerintem semmi gond nincs vele:)36 hetes km.

2010. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A 3 in 1 kávéban alig van valamicske koffein, nyugodtan ihatod. Elvileg napi 2-3 rendes kávé még mehet. Na most szerintem ez kb 5-6 ilyen 3 in1 kávénak felel meg. Annyit pedig úgysem iszol meg, gondolom.

Én napi kettőt ittam ebből terhességem alatt.

2010. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3 az 1-ben kávé gyakorlatilag nagyon gyenge, olyan mint a capuccino. Tényleg kevés a koffeintartalma, szerintem is ihatod. A túlzásba vitt(2-3 csészénél több), erős kávé csak az első trimeszterben jelent veszélyt a babára, mert a mértéktelen koffein vetélést okozhat. De te már rég túl vagy ezen,és gyenge kávét iszol.Semmi bajt nem okoz.
2010. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én terhesség alatt kaptam rá a 3 in1-re. Annyira szerettem az illatát, hogy minden nap ittam. Bár mondjuk nekem nagyon alacsony volt így is a vérnyomásom. Ha nem fenyeget magasvérnyomás, akkor napi egy-két ilyennel nem ártasz magatoknak!

Boldog babavárást!

2010. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én az íze miatt iszom leginkább! Annyira finom! :-) Terhesség előtt csak ritkán ittam, aztán úgy a 16. hét óta, ha lehet azt mondani, kívánom. De max. napi egyet, nagyon-nagyon ritkán 2-t iszom.

A vérnyomásomról annyit, hogy múltkor mielőtt mentem védőnőhöz megittam egyet. Szidtam is magam útközben miatta, hogy majd biztos megemeli picit a vérnyomásomat. Ehhez képest 100/60-at mért. :-)

2010. febr. 25. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én rendes kávét iszom, reggel egyet. De ha fáj a fejem, akkor még iszom egyet, mert akkor alacsony a vérnyomásom. Van, hogy 2 kávé után 100/80. És ekkor nem fáj a fejem.

Nem ártasz vele.

2010. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Minden reggel kávéval kezdek, máshogy nem megy. És minden rendben van velem és a babával is, igaz még csak 10 hetes vagyok.
2010. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem muszály rendes kávét innom minden reggel, mert különben szédülök meg fáj a fejem. A védőnőm azt mondta, hogy napi 1 mehet. Szóval bizti 3in1-t is ihatsz. Boldog Babavárást!:) 23+5hetes km.
2010. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az en anyukam vegig kavezta mind az 5 terhesseget(alacsony vernyomas miatt) es egyikunknek sincs semmi baja.

Nekem ugyanugy alacsony a vernyomasom es terhesseg alatt meg alacsonyabb volt ugy hogy a doki nekem is ajanlotta a kavet de en ra se birtam nezni,rosszul voltam meg a szagatol is.

Nyugi a 3 in 1 olyan gyenge h semmi bajotok nem lesz tole.

Szep babavarast:

8 honapos kisfiu anyukaja

2010. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!