Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok, állandós...

Amióta terhes vagyok, állandósult székrekedésem van. Odafigyelek a rostos étkezésre, rengeteg folyadékra, olívaolaj, zabpehely, lenmag. Mégis heti szinten kimarad, és csak kúppal, vagy beöntéssel sikerül. Laevolac szirup sem segít. Kinek, mi vált be?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2-3 liter folyadék megvan egy nap. Egy hete volt utoljára székletem. Mindent bevetettem az étkezésben, illetve kúpot, Laevolac szirupot. Tegnap és ma is kénytelen voltam beöntést csinálni, de még így sem ürülök ki :(( Épp csak beindítja, de semmi..Már teljesen el vagyok keseredve.
2015. máj. 24. 15:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Tényleg kérdezz orvost szerintem, attól mert semmi sem tűnik hasznosnak még nem kellene a végéig szendevned vele, túl sok van ahhoz hátra.
2015. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek vele rendesen, az előző terhességemnél is így volt. Nemrég itt az oldalon ajánlotta egy kismama (én is írtam ki ilyen kérdést kb egy hete) az útifű maghéjat, sok folyadékkal, és jobb, mint volt. Ha épp nagyon rossz napom van és azzal se megy, iszom egy tejes kávét, rögtön utána egy meleg kamillateát és akkor szokott sikerülni. Az útifűvet így idd: reggel éhgyomorra 2-3 dl vízben egy evőkanál, este vacsi elott szintén. Sok sikert! Zs.
2015. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ki fogom próbálni. Tegnap sajnos kénytelen voltam Stadalax tablettát bevenni orvosi javaslatra, mivel már nagyon sokáig nyúlt a dolog, és nem volt más megoldás.

De remélem, hosszútávon megoldja más, természetesebb.

2015. máj. 26. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!