Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki nem hizik olyan...

Ha valaki nem hizik olyan sokat, annak is lemehet kb 8kg szüléskor és akár kevesebb lehet a sulya mint amivel kezdte?

Figyelt kérdés
sokaktol hallom/olvasom h szüléskor 8-1kilo is lemegy róluk. én eleve nagy súllyal kezdtem 171/90.most 29 hetes vagyok és +4kg-nál járok. magasabb cukor miatt diétáznom is kell, ezért gondolom h ha csak nem kezdek el nagyon vizesedni,talán nem megyek fel a végére sem nagyon...lehet akár az is h kevesebb leszek szüléskor mint amivel kezdtem vagy utána hamar lejjebb megy a mérleg nyelve?
2010. febr. 25. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát én könnyebben mentem be szülni mint ahogy teherbe estem, mert gyakorlatilag végig hánytam a terhességemet. 10 kg-mal voltam könnyebb szülés után.
2010. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rólam 11 kiló ment le, de én bitang vizes voltam. Szerintem akinél ekkora súly megy le az szinte mind vizes. Inkább a max 6-8 kiló a reaális, de biztos rámcáfol majd valaki :)
2010. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En az elso terhessegem alatt rengeteget hiztam, 25 kilot (igaz, hogy vekony testalkatra, magas is vagyok, de akkor is sok volt). Elvileg nem vizesedtem, en nem lattam magamon, terhesgondozason is mindig neztek az ujjaimat, labamat es azt mondtak, hogy nem vizesedek.

11 kiloval voltam kevesebb a szulest koveto nap.


a masodik babammal 15 kilot hiztam, vizesedtem, bo egy hete szultem es most mertem magam eloszor, nyolc kilo ment le ugy, hogy mar nem vagyok vizes.

Hat ki erti ezt?


Egyebkent igen, van olyan, amirol te irsz, kedves kerdezo. Ismerosom vegig dietazott, mert cukros lett es hamar kiderult. Valamennyi tulsullyal kezdte a terhesseget, hanyt is az elejen, igy o par kiloval kevesebbel ment szulni, mint amennyivel teherbe esett. A babaja normal mertetu lett, az anyuka pedig 15 kiloval lett osszessegeben kevesebb szules utan, mint teherbe eseskor volt.

2010. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!