Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes (6-7) terhes lehetek...

Pár hetes (6-7) terhes lehetek. Normális hogy sokkal kevesebb türelmem van a 7,5 hónaposomhoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális, de gyakorold az önuralmat, mert én is a kis tesót várom és a rosszulléteim idején mindent túl-túlérzékenyen vettem.
2011. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos normális.

Én a 3. várom. Szegény gyerekeim. Igaz, hogy nagy lányom alapesetben sem egyszerű eset, de érzem világosan, hogy most fele annyi türelemmel sokkal nehezebben kezelem a helyzeteket. Az önuralmam napjában néhányszor biztos véget ér. :o( Jobb napokon csak egy-kétszer.

8 hkm

2011. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam is ez van! Úgy sajnálom már a gyerekem, aki úgy érzem a dackorszakát kezdi, és káosz idők jönnek az én minimális türelmem miatt is!


ÉS aki tapasztaltabb, ez ugye nme marad végig így?????



22 hós kislány és 10 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvasom, hogy van egy egy év alattid, és várod a következőt...bocs az OFF-ért, de megkönnyebbülés olvasni ezt, még akkor is, ha épp nem pozitívat írsz. Mi is kevés korkülönbséget tervezünk, és aggódtam, hogy csak én vágyom ilyenre, most már látom, nem leszek egyedül :) Sajnálom, hogy a hormonok dobálják a türelmed, de most már tudom, mire kell készülnöm. Kitartást kívánok az elkövetkezendő időkre, is a továbbiakban mosolygósabb, türelmesebb babavárást kívánok! :)
2011. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy! :)

Igazából próbálok uralkodni magamon, csak amikor nyűgösebb, akkor érzem úgy, hogy régen tovább bírtam, és most hamarabb elszakad a cérna. Az a baj, hogy apa nagyon keveset van itthon, és rám szakad minden. Az este pl nagyon nyűgös volt, nehezen aludt el, és felhúztam magam azon, hogy nekem kell vele szenvedni, mert az apja ráfogja, hogy én úgyis el tudom altatni, ő meg nem. A gyerekre is mérges voltam, meg az apjára is.

2011. okt. 14. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Igen, első kettővel is így volt, és elmúlt, de a 8. hónaptól újra kezdődött. :o(

2011. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos volt a fiam, mikor megint terhes lettem (én is kis korkülönbséget terveztem). Eleinte nagyon rossz volt, mert állandóan aludni akartam, és a szaros pelenka gondolatától is szaladtam hányni. És jól írta az egyik válaszoló, ez megszűnt idővel, viszont most 34 hetesen megint semmi türelmem nincs. Szinte egész nap sétálok vele (kivéve alvás, evés idő), mert akkor legalább nem nyaggat otthon, hogy játszak vele, amihez sajnos szintén nincs türelmem. Szörnyetegnek érzem magam, mert ki kellene használnom még ezt a kis időt, amíg csak az övé vagyok, de hát most így próbálom ezt túlélni. Végülis otthon is, séta közben is együtt vagyunk, ez a lényeg, nem?!
2011. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a 36. héten vagyon, a 3 évesemnél meg dúl a dackorszak. Két-három hete vagyok rettentő türelmetlen. Igyekszem uralkodni magamon, de nagyon nehéz. Nagyon sajnálom szegénykét, mert érzem, hogy azokat a helyzeteket sem tudom lekezelni, amit néhány hete még minden gond nélkül megoldottam.

De azért én is igyekszem.

2011. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szedj magneb6-ot, nekem sokat segít.

Most vagyok 8 hetes.

Szegény párom és a 3 évesem is csak döbbenten bámult a hisztijeim miatt:)

2011. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!