Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem erzem mozogni? Van...

Miert nem erzem mozogni? Van valami baj?

Figyelt kérdés
14.etol , azaz mar masfel hete ereztem eloszor mozogni a babam es minden rendben voltam egy nap tobbszor is ereztem egyre erosebben de 2napja nemigazan. Es aggodom hogy valami baj lehet. Vagy talan csak ejszaka mozog mikor alszok?nemtudom mire gondoljak :(
2015. máj. 24. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Kicsi még, ha mostanában kezdted érezni, akkor teljesen normális dolog, hogy pár napra eltűnik. Majd visszatér, nincs semmi baj!
2015. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most máshogy helyezkedik. Normális, ha az elején nem érzed mindennap.
2015. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell aggódnod!


Ott kezdem,hogy én 17 hetesen kezdtem el érezni elöször.

Éreztem 1 nap, aztán a következő nap nem éreztem mozogni. Azután 2 napig folyton,utána 2 napig nem.

Kb így ment ez 20-21 hetes koromig amikor is elkezdtem rendszeresen érezni.

De utána is voltak olyan napok mikor sokkal-sokkal úgy mond lustább volt és max 1-2 kis bökést éreztem. Pedig akkor már "nagy" volt.

Már 5 és fél hónapos "nagy" lány:)

2015. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidegfront van, ez őket is megviselheti plusz még nagyon nagyon sok helye van odabennt lehet, hogy pont nem úgy úszkál hogy érezd! Annyit fog még mozogni, hogy meg is unod...főleg ha a focimeccset éjjel 11 és 3 közt kívánja lejátszani! 😉
2015. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor a nap nagy részében olyan finoman mozog,hogy nem is érzem,csak ha lefekszem látom hogy finoman formálja a pocim. Ha jön a jóidő akkor bepótol mindent :-). 25hkm
2015. máj. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a nyugtato valaszokat :)
2015. máj. 25. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy ha az elején éppen befelé mozdul azt nem valószínű, hogy érezni fogom, nem kell aggódni!
2015. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 domy3232 válasza:
Ne aggódj én is így voltam vele. Majd minden nap máshogy éreztem és mostmar olyan erősen rugdalozik hogy néha még én is megilyedek :)
2015. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!