Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól és meddig van hőemelk...

Mikortól és meddig van hőemelkedés a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2007. nov. 3. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire csak az első trimeszterben.(kb 12.hét végéig)Nekem csak a 6hét környékén jelentkezett először.
2007. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én most vagyok 6 hetes terhes és reggel 37.1 volt a hőmérsékletem. Kívácsiságból ellenőriztem le a hőmérsékletemet és igazolta azt a tényt, hogy az 1. trimeszterben magasabb marad a hőmérsékleted.
2007. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ma kezdődött el a hőemelkedésem (37,2), 7 hetes terhes vagyok, a fejem is eléggé fájt, de semmi más tünetem nem volt (torokfájás, orrfolyás).Vélhetően ez a terhesség velejárója, az előbbi válaszokból én is erre gondolok, azért remélem nincs valami más oka a dolognak.Sok tea, pihenés, citrom, az elővigyázatosság nem árt.
2007. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!