Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok. Tegnap este...

28 hetes vagyok. Tegnap este óta nem sokat aludtam, sírtam és ideges voltam, a babám rengeteget mocorgott sőt még most is. És picit szúr is a hasam alja. Mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!! előszor is nyugodj meg!! hiszen tudod, hogy a pici mindent megérez. az, hogy mocorog szerintem nem baj, én legalább is szeretem, mert akkor tudom, hogy minden rendben!! a szurkálás pedig természetes, bár én is aggodalmaskodok minden poci fájásnál. szóval próbálj meg megnyugodni, aludni egy kicsit!!

27 hetes pocakos

2008. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ezt a kérdést mintha szóról-szóra én írtam volna! Én is 28 hetes vagyok! 2 napja idegbeteg vagyok, mert a drága párom kikészített idegileg! két éjszaka alatt aludtam 5 órát, alig ettem valamit, mert egy falat sem megy le a torkomon. A babám rengeteget és erősen mozgott! Csak nekem nem szúr, hanem le akar szakadni a hasam, úgy fáj, mintha meg akarna jönni. Kicsit meg is ijedtem. Én a magnéziumot kapkodom, meg pezsgőtablettában iszom. És pihenek.
2008. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!