Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, beütöttem...

33 hetes vagyok, beütöttem eléggé a pocakomat alul. Azóta folyamatosan arra gondolok nehogy ettől értelmi fogyatékos legyen majd. Orvosnál voltam, semmi bajt nem lát, én mégis nyugtalan maradtam. Születés után mikor megvizsgálják látszódna ha bajvan?

Figyelt kérdés
Ha úgy engednek haza a kórházból,hogy azt mondják egészséges,megnyugodhatok?
2010. febr. 26. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Nincs baj. Az egyik orvos ismerősünk azt mondta, hogyha egy aranyhalat veszel a boltban, berakod egy zacskó vízbe, és megböködöd, akkor a hal meg sem érzi. :)

Amúgy megkérdeztem a nőgyógyászomat és azt mondta, hogy ha egy anya súlyos autóbalesetet szenved, és teljesen össze van törve, akkor a babának még mindig semmi baja. Nagyon sokat számít a magzatvízzel teli burok. Iszonyat erős egy pontot érő erő hatására előfordulhat, hogy meglátszik majd a gyerek bőrén, de más baja nem lesz tőle.

2010. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ettől nem lesz fogyatékos nyugi! a fogyaték már sokkal korábban alakul ki már egy fejlett csecsemő van benned akit hamarosan megszülsz! és ha doki azt mondta h minden rendben akkor nyugodj meg! amugy meg őt védi a magzatburok és a magzatviz!!
2010. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már most megnyugodhatsz, ha az orvos mindent rendben talált...

Az ütés Neked fájt, a babádat víz veszi körül, ami nem összenyomható, tehát védve van.

(Egyébként a fogyatékosságok nem szülés után derülnek ki általában, de ezt csak nagyon zárójelben írom, mert Nálatok erről szó nincsen!)

Élvezd az utolsó pocakos heteket!

2010. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a 28. hét környékén baromi nagyot tanyáltam, mert le akartam menni a Dunához lábat lógatni, és a lépcsőn megcsúszott a lábam a rárakódott moszaton vagy min, és akorát estem seggre, hogy aszt hittem, ott halok meg. De a baba egészségen született a 38. héten, semmi baja, most 4,5 hós.

2010. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős leesett a székről ugyanennyi hetesen, ugyanis feltett szándéka volt ablakot pucolni. Azon kívül hogy koraszülött lett a gyerek, semmi baja.
2012. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!