Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi vizet szed magára/tart...

Mennyi vizet szed magára/tart vissza a szervezet általában annál aki vizesedik?

Figyelt kérdés
Most töltöm a 33. hetemet és már alig ismerek magamra.szép lassan kezdtem vizesedni, kb a 27-28. hét óta. 54 kg kezdtem és ma reggel 70! kg mutatott a mérleg. El sem hiszem pedig tényleg ennyi, sajnos...Már több mint három hete sószegény diétára vagyok fogva, de emellett odafigyelek a szénhidrátra is. Mégis vizesedem, a bokámat már meg sem ismerem, a tükörképemnek meg Jó napot-tal köszönhetek mert olyan a fejem, hogy rá sem ismerek magamra.Az izületeim fájnak, lassan egy üdítős kupak lecsavarása is kissebb tortúrát jelent. De legalább a vérnyomásom és a cukrom rendben van.Létezhet, hogy ilyen sok víz bújik meg az emberben ilyenkor? Légyszi írjatok tapasztalatokat, kinél,hogy volt ez a vizes téma. Egy kis erőt meríthetek a tapasztalatokból :)
2010. febr. 26. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
anyámnak 6 kiló vizet szedte le róla a terhesség alatt, de neki ez egy terhesség alatt felmerült betegség volt.
2010. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jó sok az a hat kiló víz. Remélem legalább ennyi eltűnik rólam is.
2010. febr. 26. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, próbáld meg, hogy naponta 2-szer félórát lefekszel úgy, hogy felteszed a lábaidat. Lényeg, hogy magasabban legyen, mint a csípőd. Ezenkívűl az almát javaslom, mert az vízhajtó hatású. De a legtöbb víz szülés után fog távozni.
2010. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet hasznos mind mert tényleg működik. Már egy hete felpolcolt lábakkal alszom és napközben is sokszor felpolcolom pihenni. Az almától már lassan kiütést kapok de eszem hősiesen mert tényleg jobb a helyzet amióta eszem. A lábam még időnként elefántos, de legalább nem dagad meg annyira, hogy szinte érezni ahogy lötyög benne a sok víz. Elég hülye érzés, de máshogy nem tudom jellemezni.

Még egyszer köszi a választ!

2010. febr. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!