Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el hogy terhes...

Hogy mondjam el hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ti hogy mondtátok el a párotoknak hogy összejött a baba?és mi volt a reakció? Valami különlegesre gondoltam.kiscipőt venni vagy becsomagolni a tesztet és átadni....valami egyéb aranyos vagy vicces ötlet?
2015. máj. 27. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam, hogy írok egy levelet a baba nevében, és feladom, aztán majd ha olvassa, akkor együtt örülünk. Ebből az lett, hogy hajnal 5kor a pisis teszttel kirontottam a wc-ről és a félálomban levő arcába toltam, majd együtt sírtunk :D Így volt tökéletes :D
2015. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem annyira tetszenek ezek a megoldások csak én amilyen izgatott lettem, a wc-ről üvöltöttem hogy Jöjjön nézze meg a tesztet. Mondjuk az öröm megvan igyis-ugyis. :)
2015. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj ez nagyon aranyos.köszönöm hogy megirtad :)
2015. máj. 27. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
A tesztet napközben csináltam, párom dolgozni volt, telefonon nem akartam elújságolni. Így megvártam még hazajön, kérdezte, hogy na ma megjött vagy még késik. Azt montam neki, hogy megjött. Elment fürödni és mikor kijött az alvós ruhájában becsomagolva megtalálta a tesztet, amíg én sunnyogtam az ajtó mögött fél szemmel bekandikálva a reakcióra várva. Nagy volt az öröm, mindjárt kézbe is kapott és bevitt a hálóba :)
2015. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én így mondtam el!

Születés napján szerettem volna,de nem bírtam kivárni,így szülinapja előtt 3 nappal mondtam el.


Kis ajándék táska,benne 2 kis cipő és az egyikbe pedig a pozitív teszt:) Nagyon meghatódott.:) Remegett majdnem sírva fakadt:)

Nagyon szeretett volna már babát:) Jó kis emlék:)

2015. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon jó olvasni őket :)
2015. máj. 27. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt a képet csináltam neki. :) Vettem egy cipőt, írtam levelet neki és egy pozitív teszt is volt a kép mellett.

2015. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csodaszép :,)
2015. máj. 28. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!