Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
23éves vagyok, nem védekeztünk a párommal. Az utolsó menstruációm 04.23volt.maj.11-17ig volt peteérésem,akkor is együtt voltunk, 21.én kellet volna hogy meg jöjjön, holnap lesz 6napja hogy késik. De van hogy görcsöl a hasam mint ha meg akarna jönni és semmi...

2015. máj. 26. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, mostmár kimutatja, ha az vagy. Mi nem tudjuk megmondani, 50-50%.
2015. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek akkor elég nagy az esélye. Mindkét terhességem elején megvoltak a menstruációs tünetek és mégsem jött meg. Vegyél tesztet, nekem 5 nap késés után mindkét gyereknél egyértelmű brutál erős kétcsíkos lett a tesztem.
2015. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Huhaa :)) nem mertem eddig tesztet csinálni, de holnap venni fogok. Csak bennem van a félsz, nagyon szeretném a babát, a párom lehet mégjobban. De fiatalok vagyunk, baratom 2 évvel fiatalabb mint én, és félek hogy meggondolja magát és le lép. NEM olyannak ismerem, de a mai vilagban minden előfordulhat. :/ de az normális hogy hogy hányinverem van ha nem eszek? Eddig ilyen nem volt:/ lehet már csak halucinálok :D
2015. máj. 26. 23:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen félelmeid vannak, akkor nem ártana jobban meggondolni ezt a gyerekvállalás dolgot.
2015. máj. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ez azért van mert barátnőm terhes lett, és a pasi lelépett, barátnőm egyedül neveli 5honapos kislányát, szerintem emiatt van bennem ez a félsz. Tényleg mondhatom hogy tökéletes minden közöttük, tervezzük hogy össze költözünk, van már közös tattonk is(tudom az senkit nem köt össze) de gondolom ha mar ezt mind ketten bevállaltuk akkpr gond nem lehet :/
2015. máj. 27. 00:08
 6/16 anonim ***** válasza:

A korod még egész jó a fiú kicsit fiatal, az szerintem alap hogy legyen legalább 1+ év együtt élés akkor jöhetnek ki nagy konfliktusok veszekedések amik eddig nem voltak mert nem volt együtt élés. Rendes munka van amivel el lehet tartani a családot? Anélkül nem lehet gyereket vállalni, persze rengetegen megteszik. Mi 20 évesek vagyunk, szélütést kapnánk ha most lenne gyerek, neki a tanulmányait romba döntené. Én pl olyan 25 éves korom körülre tervezek gyereket, addigra már a karrieremben is elég magas pozícióm lehet így anyagi vonzata már nem lenne.


20/F

2015. máj. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igy van, fiatal, de viszont komoly, sokszor komplyabb mint én 23éves létemre :) rengeteget együtt vagyunk, heteket folyamatosan, soha nem vitazu k ha egyutt vagyunk, viszont eleg sokat ha nem,szoval abban mar biztosak vagyunk hogy ha most össze költözünk nem lesz semmi problémánk. IGEN dolgozik ő is és én is :) anyagi gondjaink nincsennek:)
2015. máj. 27. 01:04
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha ideges vagy és félsz nyugodtan csinálj 1-tesztet hidd el megkapod a választ azonal.
2015. máj. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na csinàltál tesztet?
2015. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most megyek venni, nem tartok itthon ilyeneket :D megprobalok olyat venni amit egesz nap megtudok csinalni mivel az elso vozelet mar elment:DD nagyon kellet pisilnem:$
2015. máj. 27. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!