Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki egy missed...

Volt olyan, aki egy missed ab. után egészséges babát szült?

Figyelt kérdés
Nekem 6 hete volt missed ab. a 11. hétben, de nem vetéltem el, így műteni kellett. Most tartok, hogy az újabb babával is megtörténik ez a szörnyűség! szeretnék pozitív példákat látni, hogy ne adjam fel és ne aggódjak annyira, megköszönném!
2010. febr. 26. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen van!

Több barátnőm is van, akik így jártak, mint te, és itt is sokat olvastam!

Ne izgulj, lesz még egészséges kisbabád!

2010. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Igen,itt vagyok pl.én is.18hónapos kisfiam van.Nekem 7hetes terhesség után volt,missed ab.-om.Rá két hónapra terhes maradtam,és nem volt semmi gond.Sokat pihiztem,igaz már az első szívhang megjelenése után táppénzre vett a doki,szedtem a Duphastont a 12.hétig és pozitív gondolkodás.Tudom,hogy ez nehéz,de ne gondolj semmi rosszra,minden rendben lesz.Töltsd fel a szervezetedet,vitaminokkal és gyerünk:)Megy a drukk.

Üdv

2010. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Van egy genetikus barátunk, aki szerint a nők 80%-nak van olyan mised ab-ja, amit észre se vesz. A szervezet készül a terhesség kihordására. De azért végeztess el minden vizsgálatot, hogy az esetleges okot kiszürjék, kezeljék.

Sajnos nekem 3 vetélésem volt. Az első kettő 5-6 hetesen, a harmadik 10 hetesen. Egyetlen ok merült fel: a stresz hormon 3x-sa volt a normál értéknek. Ezt 2 hónapig napi egy szem Barátcserje kapszula normál szintre hozta.

Most 31. hetes kismama vagyok, táppénzen, mert a streszt kell kerülnöm.De jól vagyunk és várom a kislányom születését.

Sok sikert Neketek is!

2010. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a bíztató szavakat, nagyon jól esik! Rosszra ennél a terhességemnél sem gondoltam, mégis rossz lett a vége. A mostani babám sem természtesen fogant, hanem inszeminációval, így még nehezebb volt az elvesztése! de mindegy.. igyekszek vitaminokat szedni, sportolni (amíg lehet) és koncentrálni!
2010. febr. 26. 14:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt a 10. hétben utána egészséges kislányom lett. Most a nyáron volt egy spontánom, ami után 1 hónap múlva teherbeestem és most vagyunk 22 hetesek, kisfiunk lesz és remélem nem lesz semmi baj, mert ahogy máskor se, most se indult egyszerüen.

Sok sikert! :-)

2010. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A közeli ismerőseim közül 3nak is volt, az egyiküknek kétszer.

Már mindegyiküknek van egy, illetve az egyik helyen 2 egészséges baba; 3 lány és 1 fiú.

2010. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szia.nekem összesen 4 terhességem volt 2 vetélés és egy méhenkívüli egymás után:(.az utolsó terhességem pedig teljesen probléma mentes volt.fel a fejjel sikerülni fog.
2010. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én is a 11.héten vetéltem el, vagyis a baba elhalt így megműtöttek. Nagyon rossz volt, teljesen bele voltam betegedve, de egy csomó ismerősöm is így járt. A második terhességemmel már semmi gond nem volt, egy hét múlva lesz egy éves a kislányom.Úgyhogy nyugi, nem lesz semmi baj. Csak pozitívan!!!
2010. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom , hogy a terhességek egy nagy százaléka úgy megy el, hogy észre sem vesszük - első következő menzesszel, vagy következővel. Ha vártátok már a babaát akkor ez egy nagyon rossz élmény. Első fiam után volt nekem is egy spontán ab-om, 7 hetes voltam, a következő hónapban teherbe estem és született egy teljesen egészséges fiam, egy teljesen probléma mentes terhesség után. azót várjuk a következő babánakt :)

Össze fog nektek is jönni! drukkolok Nektek!

2010. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem két hete volt missed ab-m,10 hetes voltam.ez volt a 2.terhességem az elsöt fiatalon elvetettem,most akartam volna missed ab lett.lehet valahol megérdemlem.De most azt érzem nem akarom ezt átélni mégegyszer.eddig bíztam benen akartam hogy ujra terhes legyek,de nagyobba félelmem nem merek kockáztatni,Nem bírnám ki mégegyszer.

De neked csak azt tudom mondani ne add fel.sikerülni fog!!!!

2011. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!