Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barátnőnk 6 hónapos terhes,...

Barátnőnk 6 hónapos terhes, és szeretnénk közös programot szervezni vele. Tudnátok ötleteket adni, ami nem terheli meg?

Figyelt kérdés
Miskolc és környékén lakunk
2015. máj. 28. 12:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, oda inkább te látogass el! ;)
2015. máj. 28. 12:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem, szép hely, amúgy nem vagyok borsodi, csak sokat hallottam róla.
2015. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem Miskolc környéki vagyok, de amíg terhes voltam mentem ugyanúgy bárhova. :-) Csak néha meg kellett állni kicsit, leülni esetleg, pihenni, de voltunk Libegőzni, kirándulni stb. Főleg amikor már a másodikat vártam. Szóval szerintem nyugodtan tervezzetek bármilyen programot amit szeretnétek.

(kivéve persze ha valami gond van a terhességgel, de akkor meg inkább csak egy cukrászdás, kávézós beszélgetést ajánlok csak :-))

2015. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bármit csinálhattok,nyilván az extrém dolgoktól eltekintve. Én hat hónaposan de még jóval később is ugyanugy jöttem mentem. Terhes nem beteg. Kérdezd meg tőle mihez lenne kedve!
2015. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én fagyizni mennék a belvárosba, vagy pisztrángozni Lillafüredre.
2015. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem séta, mozi, fagyi, vagy esetleg shoppingolás:)
2015. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a nagy extremitásoktól eltekintve egy hatodik hónapban lévő kismama ugyanazt csinálhatja, mint ti. :) én legalábbis pont akkor voltam a legaktívabb, jól éreztem magam, a pocakom se volt még nagy... hmm, de szerettem várandós lenni... :) <3
2015. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lillafüred vagy Tapolca séta, fagyizás. :) Esetleg sétálón beülni egy kávézóba!
2015. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 28. 23:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Hova mentetek végül? :)
2015. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!