Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bemenjek az ügyeletre, vagy...

Bemenjek az ügyeletre, vagy nem tudnak rajtam segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kedden töltöm a 32. Hetet iker csajokkal es kb 2hete egy pontban faj a derekam, de úgy, hogy santitok :( ez két napja olyan szinten romlott hogy ma éjszaka egyáltalán nem tudtam aludni es mar sírok a fájdalomtól es kezd kihatni a jobb oldalamra :( idáig is derék fájós voltam de a tudat, hogy meg 6-7 hetig így kell "élnem" nagyon aggaszt.... Szerintetek tudnak a kórházban kezdeni velem vagy szimplán torodjek bele?


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2015. máj. 31. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így voltam,csak egy pontban fájt és már menni is alig tudtam. Nekem most pár napja elmúlt,fájdogál ugyan,de nem annyira. Szerintem,hogyha megnyugszol tőle akkor inkább menj be,biztos tudnak segíteni,egy kicsit elviselhetőbbé tenni.31hkm
2015. máj. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp nézesd meg, ugyanakkor nem biztos - bár egy próbát megér - hogy az ügyelet ilyesmivel érdemben tud foglalkozni a fájdalomcsillapításon túl. A helyedben a háziorvostól (ha jó fej és nagyon nehezen tudsz mozogni, akár telefonon kérnék és egy hozzátartozód elmehet érte) egy beutalót reumára vagy ortopédiára és ott megpróbálnám "bekönyörögni" magam mihamarabbi időpontra vagy soron kívül.

Nekem egyébként első terhességnél jött elő ilyesmi (egy ponton fáj, plusz egyik lábba sugárzik fájós-zsibbadósan), a másodiknál elmúlt, majd szülés után rögtön újra előjött, sőt akkor már kezdődő sérvnek mondták. Ma is megvan, de már csak amolyan "nyavalygás" szinten, ha sokat állok vagy cipelek, mert a manuálterápia és a gyógytorna nagyon sokat segített. Ha érdekel fizetős megoldás, tudtommal a manuálterpiát terhesen is szabad alkalmazni, keress rá, biztos találsz olyan szakembert is, aki házhoz megy.

2015. máj. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen Neltek :) az a baj h régen is voltam reuman meg ortopédian de csak a gyógyszert akartak bele nyomni így ha mar nagyon elviselhetetlen volt akkor mentem a gyogymasszorhoz...de most ez teljesen más :( ugyan szerdán megyek de az hogy minden egyek mozdulatnal a könnyem kicsordul, a szerdát sem bírom ki :(
2015. máj. 31. 07:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem forgó ill. farokcsigolya fájdalmam van, kb. 10 hetes korom óta, de annyira,hogy néha sírok, mert sem állva, sem fekve nem jó. Még csak 21 hetes vagyok a második babával, de már most van,hogy éjszaka sétálgatok. Nagyon kimerítő, de én tudom,hogy nem igazán tudnak velem csinálni semmit. Anno a fiamnál is előjött, igaz, később, de akkor is mondta, a doki,hogy MR,CT-t nem csinálnak úgysem, max. ha nem múlik, akkor szülés után. De elmúlt. Semmi mást nem tudtam csinálni, csak néha vonyítottam a fájdalomtól
2015. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!