Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bemenjek most az ügyeletre...

Bemenjek most az ügyeletre vagy ráérek jövőhéten elmenni dokihoz?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, és volt ma bővebb, összeállóbb, zöld folyásom, kb kétszer.Volt zöldes folyásom korábban is, de kaptam kúpot és múlt hét pénteken mikor voltam dokinál azt mondta nem lát semmi fertőzést.Pedig azóta néha néha nagyon enyhén mintha lett volna a WC papíron, de ma valahogy eléggé megijedtem, csak nem akarom túlaggódni a dolgot és fölöslegesen berohangálni az ügyeletre...
2010. szept. 18. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj be, nehogy egy akármilyen fertőzés veszélyeztesse a kicsikédet
2010. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem menj be, ugyanis ilyenkor már árthat a babának, ha esetleg nyitva vagy. Fertőződhet ő is. Hátha ügyeleten egy jobban hozzáértőt fogsz ki. Én mindenképp elmennék a helyedben s nem várnék jövőhétig.

2010. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy hete mikor voltam dokinál azt mondta teljesen zárt a méhszájam...jaj tiszta ideg vagyok, azt sem akarom, hogy az ügyeleten hülyének nézzenek, hogy ilyen miatt berohanok...
2010. szept. 18. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy várandós nőt nem néznek hülyének, ha nőgyógyászati gondja van!
2010. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj be, azóta ki is nyílhatott, legfeljebb, azt mondják nincs bajod, és megnyugszol. De ha mégis lenne ne adj isten akkor majd mondod, hogy bár bementem volna! Ne kockáztass!
2010. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz azzal, hogy hülyének néznek, az a legfontosabb, hogy egészségesek legyetek mind a ketten! Különben meg mi van, ha hülyének néznek? Semmi.

Én szülni mentem úgy, hogy tuti nem lesz ebből semmi, de azért bemegyek, a szülésznő is úgy kezelt, hogy jól van, vetkőzzek, aztán baba lett pár óra múlva.

Jó egészséget és könnyű szülést!

2010. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi csajok, bementem, minden oké volt, zárt méhszájszívhang oké,, csak gomba előjött...:(

mondta a doki, hogy most már vegyék le előbb a kenetet a strepto cocushoz, e miatt hétfőn menjek vissza, aztán használjak el egy doboz kúpot, amit majd kiírnak.

2010. szept. 19. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!