Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen tünetmentes vagyok....

7 hetesen tünetmentes vagyok. Tudom sokan írják. Szeretnék hasonló kismamákkal vagy már anyukákkal beszélgetni. Lehet privátba is?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma vagyok 6+2. Nekem sincs semmi különösebb tünetem. Nagyon-nagyon enyhe mell érzékenység és a fehér krémes folyás. Meg kicsit nőtt az étvágyam, ennyi.


Miről szeretnél beszélni? Írhatsz privit is, ha gondolod.

2015. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4 terhességem volt, soha egyiknél sem volt semmi tünetem. Onnét jöttem rá, hogy várandós vagyok, hogy elmaradt.. Semmi, sem hányás, sem émelygés nem volt.
2015. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönőm!!! Gratulálok neked!!!
2015. máj. 31. 15:27
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem már 2 éves a fiam. Csak a kimaradt menzesz jelezte a terhességet, és végig jól voltam. Imádtam minden pillanatát!

37. hétig dolgoztam sörözőben...

2015. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kis fiadhoz. élvezem én is nagyon. 10 évet vártam rá mire sikerült nagyon boldog vagyok
2015. máj. 31. 15:53
 6/16 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok pont 7+O hetes. Néhány napig volt rajtam fáradtság meg émelygés az 5.héten, azóta semmi tünetem. Jövőhéten megyek először dokihoz izgulok hogy minden oké legyen.

Szivesen beszélgetek privátban ☺

2015. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetes vagyok.közbe volt egy kis szédülésem étvágytalanságom és mellfeszülésem.Fáradtság jelentkezik most is,de eddig szerencsére ennyi.remélem később sem lesz rosszabb a helyzet.gratulálok nektek :-)
2015. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Alexa19 ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Én ezen a héten leszek 25 hetes kismama :) Nekem semmi tünetem sem volt se az elején se később. Csak úgy jöttem rá,hogy nem jött meg. Örülj neki,hogy a szerencsések közé tartozol.

Boldog babavárást :)

2015. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Még mindig nem jelentkeztek nálad tünetek?
2015. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
néha van enyhe hányinger meg szédülés.
2015. jún. 5. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!