Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességtől lehet ilyen az...

Terhességtől lehet ilyen az arcom?

Figyelt kérdés
31.hetes kismama vagyok . Most hogy jó idő van barnulok.Az arcom viszont foltokban. A homlokomnál és mindkét fülem mellett kis fehér foltok vannak. Ahogy barnul az arcom egyre jobban látszik. Nagyon csnya. Ez lehet a terhességtől ???? ( Vagy lehet ,hogy hülyeséget írok ,de vasaltam a hajam ....többször is és a meleg felforrósodott hajam ,hozzáért az arcomhoz. Ez talán lehet attól ?? )
2015. jún. 2. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a terhessegtol van sajnos. (Feny)Erzekenyebb a borunk. Nekem majfolt jott ki az arcomon. Hat en is gyonyoruen nezek ki...gondolhatod. remelem, hogy szules utan elmulik, vagy legalabb halvanyul kicsit. :(
2015. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hm, én a 34. hétben járok, és én is észrevettem, hogy mintha egyenetlen lenne az arcszínem, mióta barnul... akkor gondolom ettől lehet. Nekem is gáz amúgy, olyan, mintha koszos lenne, vagy rosszul lenne elkenve az alapozó :/
2015. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még csak most léptem a 2. trimeszterbe, de fényvédő nélkül ki nem teszem a lábamat az utcára. A megváltozott hormonháztartás miatt ilyenkor fokozottan jönnek ki a pigmentfoltok és ezeket elég nehéz eltüntetni, na meg később bármikor kijöhet újra. Szóval fényvédőzzetek ezerrel!


Biztos nem a hajvasalótól van. :D

2015. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!