Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes km vagyok. Farfekvése...

28 hetes km vagyok. Farfekvéses a babám, eddig nem volt az. Hasonló helyzetben és végül megfordult a babája a szülés közeledtével? Nagyon szeretnék természetes úton szűlni, hogy a párom is bennt lehessen velünk.

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A baba még símán megfordulhat! Ne aggódj!!!
2010. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a 38. héten fordult meg a nem is pici fiam (több, mint 4 kg-mal született).
2010. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyereknek még RENGETEG helye van fordulni, és fog is, ne félj. Még nincs itt az ideje a beilleszkedésnek.
2010. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fordult meg a babám, de természetes úton szültem és a párom is bennvolt. Miért ne szülhetnél attól természetes úton, ha nem fordul meg???
2010. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
(Mert első terhességnél, ha faros, akkor csaknem mindig császároznak. És minél gyakrabban császároznak farfekvésnél hüvelyi szülés helyett, annál kevesebb orvosnak lesz gyakorlata levezetni egy faros szülést. Sajnos.)
2010. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát akkor orvost kell váltani. Nekem első szülés volt, faros, nem volt semmi gond, nem egy rutintalan, félős dokinál szültem, hanem egy normálisnál. Fel se merült a császár ötlete.
2010. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első végig faros volt, nem is indult be a szülés, magzatvíz sem folyt el, nem tágultam, ezért a dokim (bár hozzátette, hogy farosokat meg sem tudják indítani) megcsászározott.

Most a második a 26. héten fejjel lefelé volt (elsőnél ilyet egyszer sem láttunk...), ez még nem jelent semmit. A dokim azt mondja, hogy tágulástól, meg sokmindentől függ, hogy ez most császáros vagy rendes szülés lesz-e.

De állítólag az igazán farosok az elejétől fogva farosok, amelyik forgolódik, annak nagyobb esélye van a vége felé is befordulni.

28 hetes km, 2,5 éves kisfiú anyukája

2010. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A 18 hetes ultrahangon látták, hogy faros a babám. Azóta voltam 4x és végig faros volt, nem forgolódott. Most 39 hetes vagyok és ő még faros. Nálam úgy néz ki, hogy császár lesz mert első baba és a mérete is nagy, úgyhogy nem kockáztat a doki. 4 kiló körül van. Én nem bánom mert nem szeretném ha beszorulna a szülőcsatornába! Nem számít a szülés módja csak az ő biztonsága és egészsége fontos!
2010. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!