Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hízás-fogyás miatt striás...

Hízás-fogyás miatt striás lett a csípőm. Ha terhes leszek akkor a hasam is így jár?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 43kilóról híztam 52-re aztán 62-re.Ezt kb.5év alatt. Ingadozott a súlyom, de a csípőmön látszott leginkább, oda híztam.Ott lett csíkos.Most rendszeresen edzek és lement 4cm belőle,annyira nem csúnya a bőröm, de aggódom, ha terhes leszek, vajon a hasam is ilyen lesz? :)

2015. máj. 12. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hajlam kérdése.Nekem is vannak striáim,mert tini koromban nagyon gyorsan híztam.Én hajlamos vagyok rá.Terhességem alatt mindössze 5 kilót híztam,nem is volt nagy a hasam,mégis tele lettem striákkal.
2015. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Adrienn0122 ***** válasza:
100%
Igen, nagy valószínűséggel ilyen lesz.
2015. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A striák hajlam alapján alakulnak ki (gyenge kötőszövet). Mivel tapasztalat alapján neked van hajlamod rá ezért 100%, hogy a terhesség alatt is ki fognak alakulni.
2015. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem mondom, hogy el vagyok keseredve,de nem is örülök... Anyunak és a nővéremnek sem volt. Én tuti megnyerem :)
2015. máj. 12. 10:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én detto.. most 4 hónapos terhes vagyok es a mellemen mar latszik a nyulas egy kicsit pedig kenem magam olajjal.

a hasam is szerintem szet fog repedni. Sajnos aki hajlamos ra, annal bekovetkezhet.

2015. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, készülj fel a legrosszabbra, aztán ha nem leszel annyira csíkos, legalább lesz minek örülni. :D Az van, hogy ez a gyarapodás 5 évig tartott, ehhez képest a terhesség kis idő, és igencsak megnő a has kerülete, így még könnyebben kialakulhatnak a striák. Én gyorsan nőttem/híztam tiniként, és évekig jojóztam a testsúlyommal, elég csíkos lettem csípőben, combban, még mellben is, amik azóta kifakultak. Most terhes vagyok, már az első trimeszterben előjött 2 csík, hiába kenem bármiféle flinc-flanc kencével. Ez van, beletörődtem, igazi anyatigris leszek. :D Hogy a családban ki lett striás, ne nagyon vedd alapul. Nálunk is totál vegyes.
2015. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén hangzik de ha valaki akar, linkelhet képet :) Mondjuk gondolom ez a legkisebb gond az életben :) mármint a stria.
2015. máj. 12. 10:51
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

jó eséllyel...én is hajlamos vagyok a csíkosodásra, ezért már az első trimesztertől kentem csoda krémekkel, de csíkos lettem. Valamennyit fakult már (9 hónapja szültem) de sosem fog eltűnni teljesen.

Őszintén szólva, büszke vagyok rá, hogy kicsit ráncos ott a bőröm, és csíkos, szerintem az sokkal gázabb, akinek se kutyája se macskája, de gyönyörű feszes a hasa. :) persze nyilván vannak kivételek, akik szülés után is bomba nők, én is valószínűleg azért gondolom így, mert azért nem lettem egy gollam, sikerült visszafogynom, és szexinek maradnom, csíkokkal együtt.

2015. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
50%
Nekem is tele a csípőm és a combom belseje striákkal már tinikorom óta, az első terhességemet mégis túléltem egyetlen hasi stria nélkül. A második ikerterhesség volt, ott a végén szétszakadt a bőröm oldalt a derekamon, de mára hűlt helye a csíkoknak.
2015. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Wiky93 ***** válasza:
100%

Igen szerintem olyan lesz a hasad :(


Én kb 5éve meghíztam 78kg-ra, (nem tudom már mennyiről kezdtem de 60valamennyi lehettem kb) meglátszott a fenekemen, fejemen hasamon, aztán 4éve összejöttem a párommal, lefogytam 63kg-ra, a combomon, fenekem alatt kicsit striás lett, de nem vészes elvagyok vele, utána folyamatosan 65kg voltam. Tavaly márciusban terhes lettem 70kg-mal, decemberben szültem, sajnos az utolsó hónapban szétrepedt a hasam, elég magas vékony vagyok, lapos hasam volt, lehet ezért is repedt..csúnyának találtam, de már nem érdekel,azt nézem, hogy értrlme volt, hogy most ilyen :) és egyre jobban halványodik.

2015. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!