Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor éreztétek az első baba...

Mikor éreztétek az első baba mozgását, és mit éreztetek? 16+1nap

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 09:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az elsőt én nagyon korán érezten, 14 hetes voltam. Olyan volt, mintha egy pici pillangó rebegtette volna a szárnyait odabenn. A másodikat viszont csak a 16. héten (szóval megdőlt az elmélet, hogy előbb kellene mint az elsőt), pici remegésféle volt. Amúgy ő is kislány lesz, ugyanúgy a hátsó falon tapad, és ugyanannyi kiló is vagyok mint az elsőnél. Ezért azt gondolom, ő kevésbé lesz mozgékony gyerek, mint a nővére.
2015. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En 16 hetesen ereztem biztosan. De elotte is tobbszor ereztem mar valamit, amirol nem tudtam meg eldonteni, hogy micsoda. De az is a baba volt mar. Nekem ekkor meg semmi hasam nem volt
2015. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!