Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viselitek az utolsó...

Ti hogy viselitek az utolsó 1-2 hetet?

Figyelt kérdés

#szülés #mindenóra
2015. febr. 19. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen viseltem,nem tudtam aludni,feküdni,ülni állni,semmitsem! Olyan pózokat vettem fel már a végén,amiről azt se tudtam,hogy létezik. Fáradt voltam,fájt a derekam.
2015. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a lányommal meglepően jól, különösebben nem volt semmi bajom.

na a fiammal viszont tényleg terhes volt az utolsó pár hét! nem bírtam feküdni-állni-ülni sehogysem kényelmesen, két percenként nyomni/fájni kezdett valahol valami, légszomjam volt és álomkórom

2015. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon feszülten, alig vártuk, hogy megszülessen. Türelmetlenül és kíváncsian. Ja, és zéró alvás volt az utolsó két hónapban.
2015. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szenvedek én is: a bordáim szétrugva, fulladok, viszketek ... még 2 hét :S
2015. febr. 19. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A viszketést mondjad orvosnak,mert jelenthet súlyos bajt is. Az nem tipikus terhes tünet.
2015. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól viseltem. Jöttem mentem, jókat aludtam, minden a régi volt (kivéve a nagy pocak).

A szülés napján is délelőtt kocsival mentem NST-re (kb 40 km), hazafelé egy bababoltba autósülésért, aztán az Auchanba vásárolni. A pénztárnál éreztem, hogy valami folyik...

Hazamentem, letusoltam, és szóltam a férjemnek, hogy jöjjön haza, mert szülünk...

De még akkor sem éreztem semmi különöset.

Szóval szerencsés voltam.

2015. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul. Foleg, hogy a lanyom 2 hettel kesobb jott, en meg mar a 38. heten vartam. Ugyhogy nem is 2 het, hanem 4 het kinlodas volt osszesen.
2015. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5.: mondtam ma neki(2-3 napja kinlodok vele), elzavart holnap vérvételre
2015. febr. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!