Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok tapasztalatokat?

Írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hós kislányom és most tudtam meg pár napja,h ujra terhes vagyok.Akartuk is tehát nem csak igy sikerült.Szeretnénk ha kevés korkülömbség lenne a testvérek között.Nagyon akartam ezt a második babát,de amikor megtudtam,h összejött kicsit megijedtem.Nagyon nehéz szülésem volt az elsővel,talán ezért...meghát azon gondolkodok hogyan fogok birni 2 kicsivel.Szeretném tudni másoknál ez hogy ment?Még mielőtt bárki is rosszat gondolna most is akarom ezt a babát,csak televagyok gondolatokkal és néha kissé kétségbeesek.
2015. jún. 8. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 16,5 hónap van a két kicsi között. Én szerencsés vagyok, mert a második picikém igazi angyal volt születésétől fogva. Este 9-től hajnal 3-ig aludt első perctől kezdve. A nagyobbik hasfájós volt, nyűglődtünk sokat, de azt sem éltem meg rosszul, igazából ezt vállaltam. Tudtam, hogy ilyen is lehet, így a második baba kész álom volt.

Szerintem ne aggód túl, az sokat jelent. És ha te nyugodt vagy, akkor nem lesz gond.

Persze vannak nehéz napok, de nálunk a nagy most már lassan 3 éves lesz, a pici pedig másfél.

Én nem csinálnám ma sem másképp.

2015. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm válaszod :)
2015. jún. 8. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ikreim vannak, ugyhogy kezdettol fogva 2 babaval probalok megbirkozni. Vannak kegyetlen nehez idoszakok, de igy is minden pillanatat elvezem. Az szerintem jo, ha legalabb kis korkulonbseg van kozottuk, mert nem kell egyszerre csinalni mindent. Birni fogod, ne aggodj. De remelem, azert lesz segitseged! Ha barmi reszletkerdesed van, akkor irj nyugodtan ;)
2015. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszod is.Remélem menni fog.
2015. jún. 8. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!