Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok tapasztalatokat?...

Írnátok tapasztalatokat? Tudom sok ilyen kérdés van, de engem is érdekelnének tapasztalatok.

Figyelt kérdés
nov.végén missed ab műtét, majd 28 napra menzesz rendesen.január elején már peteérés olyan 6-a körül.lehetséges a baba? nagy baj lesz ha esetleg megfogant? Félek egy újabb missed ab-tól
2014. jan. 14. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab. után két hónapra rá fogant meg a babám. Teljesen problémamentes a terhességem. 2-3 hét múlva meg is fog születni a kislányom. :)
2014. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gratulálok a kislányhoz, könnyű szülést és jó egészséget!:))
2014. jan. 14. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Leginkább a saját tested regenerálódása miatt ajánlják aszünetet.

De ha te felépültél testileg-lelkileg és megfogan a gyermeketek, akkor biztosan nem lehet a korai fogantatás az oka egy újabb vetélésnek. Ha mégis megtörténne ott hormonproblémákat, egyéb egészségügyi okokat kel keresni.


De bízni kell benne, hogy egyszeri véletlen dolog volt, és mihamarabb beköltözik az új kislakó, és őszre már boldog édesanya leszel :)

Minden jót!

2014. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!