Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem lehet málnalevél...

Tényleg nem lehet málnalevél teát inni, ha valaki cukorbeteg?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok és terhességi diabéteszem van. Olvastam egy cikket, hogy cukorbetegek nem ihatnak málnalevél teát. A védőnőmnek említettem, hogy szeretném inni, de nem mondta, hogy nem lehet. Esetleg valaki hallott már erről. Csak ebben az egyetlen egy cikkben olvastam, pedig rengeteget böngészek a neten róla. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 28. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem a cukorbetegség miatt nem lehet, hanem azért, mert méhösszehúzódásokat okoz(hat). állítólag megkönnyíti a vajúdást.

az interneten én is találtam cikket arról, hogy drasztikusan lecsökkenti a vércukorszintet, de ha ez igaz lenne, sokan ezt innák gyógyszer helyett...

2010. febr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző voltam: de van itthon egy hivatalos gyógynövényes könyvem, megnézem neked mindjárt :)
2010. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, megnéztem, de sajnos, semmi több nincs abban sem, mint a netes infókban (cukorbetegség, húgyutak, gyomor).
2010. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, hogy megnézted, hát nem tudom mit csináljak. Ma megyek dokihoz, rákérdezek tőle is! Szép napot!!
2010. márc. 1. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Engem is érdekelne a válasz, ha sikerült beszélned a dokiddal kérlek írd meg. Köszi előre is!

28 hetes kismama

2010. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 23:27-es válaszoló, sajnos a dokim nem tudott segíteni, egyébként sem hisz az ilyen dolgokban. Szerdán megyek védőnőhöz megkérdezem tőle is hátha tud valahogy segíteni, még arra is gondoltam, hogy a diabétesz tanácsadót felhívom. Ha megtudok valamit írni fogok!!!
2010. márc. 8. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!