Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek több, mint egy éve nem...

Akinek több, mint egy éve nem jön a baba, azért miért nem megy dokihoz? Miért jobb sírni, meg agyalni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanaz vagy,aki tegnap azon szörnyülködött,hogy miért van ennyi óriás,elhízott baba?7 hónapos 13kilós?Ennyire hétvége van,hogy nincs más dolgod,mint másokról véleményt alkotni?Akkor én kérdezek:Miért van ennyi ráérős,ostoba ember hétvégén,aki azt hiszi,hogy jobb bárkinél????Nyilván volt orvosnál,és minden rendben talált,azért nem megy megint.És egy év nem is sok.Neked tuti nincs gyereked!
2015. jún. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amiért egyéb betegsegekkel is csak soka megyünk. Én is ilyen vagyok, húzok-halasztok mindent. Sokmindent, na. Ezt mondjuk pont nem.
2015. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor én nagyon kis ügyes vagyok, én már 8 hónap után orvosnál voltam és milyen jól tettem :)
2015. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kedves első! Van már gyerekem, most várom a másodikat.

Azért tettem fel a kérdést, mert most kb. két hét alatt két ismerősömbe is belebotlottam, akik egy éven túl várnak babára. Az egyik doki közelébe nem járt, de elsírta magát az utcán nekem,hogy mennyire vágyik a gyerekre, a másiknak meg elég volt,hogy egy uh után azt mondta a doki,hogy minden rendben, próbálkozzanak. Csak ennek is egy éve lesz, és eszébe sem jutott tovább menni.

2015. jún. 14. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!