Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudok rola h terhes...

Nem tudok rola h terhes lennekde az utobi idökben akkora a hasam mint mikor szültem. Az elözö 4 napban meg nem tok ülni mert a bordáim ala megy valami olyan min a csont. Es mozog. Szrintetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy az vagy, vagy nem.
2015. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ezt a választ akar ki is hagyhattad volna!..

sokra nem megyek vele!

2015. jún. 13. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, mi ezt innen nem tudhatjuk. Esetleg teszt? Orvos? Mitől nőhetett volna még meg a hasad? Mondjuk ez is érdekes, csak most tűnt fel, hogy megnőtt?
2015. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De komolyan...most erre mi lehet irni?! Vagy igen, vagy nem. Szerinted beledlatunk?! Csinalj egy tesztet, vagy menj el ultrahangra. Ha nem is vagy terhes mas belsoszervi problemaid is lehetnek, ami ilyen tunetekkel nem tur halasztast. Es ne haragudj a megfogalmazasert, de most innen ki a franc mondja meg, hogy miert akkora a hasad :/
2015. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hááátt az a helyzet h eddig azt hittem elhiztam.eddig behuztam.nemtudom mi van.hetfön megyek dokihoz.. olyan h bnöm terhes es hatalmas hasa van 31 hetes ö.nekem fele akkora :(
2015. jún. 13. 18:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ekkora hasad van, az mindenképpen orvos. Vagy terhes vagy, vagy nagy a gáz. De ha már szültél, magzatmozgást szerintem csak kéne tudnod azonosítani, nem?
2015. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Képek nélkül nehéz bármit is mondani, tudod itt elég fontos a vizualitás.
2015. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menzeszed rendben van,időben megjön,megvan rendesen napokig?
2015. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!