Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hálózsák vagy takaró vált be...

Hálózsák vagy takaró vált be nektek éjszakára az első időszakban?

Figyelt kérdés
Nyár elejére várom a babám. Mik a tapasztalatok?
2010. febr. 28. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a hálózsák, a takarót egy hónapos korától lerúgja magáról. És a hálózsák szerintem azért is jó, mert úgy körülöleli, mint odabent a burok. Csak az a kérdés, mennyire lesz meleg, szükséges-e a zsák.
2010. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak hálózsák, az én kislányomnak is az az első, hogy lerúgja a takarót magáról.

Vettünk melegebbet, nyárra meg csak egy kis vékonyat, születése óta hálózsákban alszik.


17 hós kislány anyukája

2010. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is csak hálózsák! A takarót vagy lerugdosta vagy a fejérehúzta.
2010. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

október végén született,akkor(2008)nagyon melegek voltak,én csak egy textil pelussal takartam be sokáig.akkor is inkább csak a derekát.

de most hogy már elmúlt 1,és intenzíven meg sem áll álmában sem,a hálózsák vállt be.egy vékony vagy vastagabb,attól függően mennyire van meleg

2010. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És nyárra csak vékony pamutot vegyek? Plüss meleg? Ujjatlan vagy hosszú ujjú?
2010. febr. 28. 19:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyárra egy vékony ujjatlant vegyél (Debrecenben a Tescoban most vettem nyári cherokee hálózsákot 3800 helyett 1190-ért.), és adjál alá időjárástól függően rövid vagy hosszúujjú body-t, esetleg rugit.

2010. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem tűrte a hálózsákot. A takarót is lerúgja rögtön. Egy bodyt és egy rugit adok rá, még sosem fázott meg. Most 18 hós.
2010. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi hálózsákot használtunk. Az én kicsim október végén született és egy vékony, pamut hálózsákot használtunk akkor is, mert annyira meleg volt itthon (még fűtés nélkül is), hogy egy vastagabb hálózsákban vagy takaróval leizzadt volna. Panelban lakunk és újak a nyílászárók és újraszigetelték az épületet. Na ez olyan jól sikerült, hogy alig kell fűtenünk a legnagyobb hidegben.
2010. márc. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia! Az én fiam november végi, az első 2 hónapban megmaradt rajta a takaró, akkor még nem forgolódott éjjel, szóval a telet kihúztuk így, aztán ahogy jobb idő lett, elég volt a vastagabb rugi is éjjelre. 8 hós korától használunk hálózsákot a mai napig is (már 3 éves), nagyon szeretem, mert így biztos nem fázik meg éjjel, nem tud kitakarózni!!

Praktikus ha olyat veszel aminek le patentolható az alja és így tovább jó lesz! Vagy használtat a Tesz-Vesz-en vagy Vaterán!


31h kismama

2010. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az én fiam júliusban született, de csak egy rövid ujjú body-ban aludt, betakarva egy pelussal. Ha mást is tettem rá, sírt, és izzadt (panelban lakunk)

Azóta sem bírja sem a takarót, sem a zsákot, nem tud a zsákban nyugodtan aludni, csak kínlódik, a takarót meg folyton lerúgja magáról.

ҝ

2010. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!