Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hálózsák vagy takaró vált be...

Hálózsák vagy takaró vált be nektek éjszakára az első időszakban?

Figyelt kérdés
Nyár elejére várom a babám. Mik a tapasztalatok?
2010. febr. 28. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi soha nem használtunk hálózsákot,pedig volt egy pár...

Takarót használtunk és úgy csináltam,hogy a takaró széleit

"betűrtem" a szivacs és a rácsok közé...

Jó babázást kívánok!! :)

2010. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia nekem Májusi volt a kislányom. Abban az évben nagyon hidegek voltak Májusban, 2 hétig pólyában aludt sőt még esténként be kellett izzitani a konvektort is. Sőt még jól is érezte magát a pólyában, egy nyekenést se lehetett hallani. Nyár közepén viszont annyira meleg volt hogy csak egy újjatlan bodyban és egy textil pelenkával betakarva volt hajlandó aludni. De különben nekem a hálózsákot is elviselte magán. A takaróval meg hadilábon állunk, már 4 éves lesz a lányom és az egész éjszaka azzal telik én betakarom ,ő kitakarózik.
2010. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van,mindketten május közepén születtek.A hálózsákot egyikőjük se tűrte.Nem is nagyon erőltettem,mivel 20 fok volt(a kisebb 2008 májusi).Szval én a takaróra szavazok.
2010. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az öcsém iker lányai 6 éveek már, de most is hálózsákban alszanak. Pamut újjatlan cipzáros hálózsákban, ha hidegebb van, akkor használnak még takrót is. Az én lányom is valószínüleg hálózsákban fog aludni:).

32 hetes km.

2010. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam szeptember végén született. 2 hálózsákunk van/volt itthon, de mindkettőben elveszett a gyerek. Takaróval alszik, mai napig és nem rúgja le magáról. Pedig nem tűröm be sehova, ő szereti.
2010. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!