Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délelőtt óta nem...

Tegnap délelőtt óta nem nagyon akart mozogni a babám, meg voltam ijedve, és azt hiszem hülyeséget csináltam, lehet baja? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy a kóla és a csoki jó ilyenkor, reggelről először ittam egy kis kólát és ettem egy pici csokit, de semmi. Addig próbálkoztam, hogy a végén elfogyott egy tábla Milka, és egy fél literes kóla és most szegénykém valami iszonyatosan bepörgött, majd kirúgja a hasam, egy pillanatra sem áll meg már vagy egy órája.

Bajt csinálhattam vele??

Olyan hülye vagyok, nagyon aggódom :(.

38 hkm


2015. jún. 15. 10:43
 1/9 anonim válasza:
Nem lesz semmi baja, én is ittam kólát terhesen. Gondolj bele, van aki cigizik mindennap vagy redbullt, ami rosszabb :/
2015. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sok baba úgy forgolódik a vízben mint a ringlispil.


Hát.. nem itatnám a gyerekemet nagy mennyiségű kólával, de egyszeri esetről meg nem hiszem, hogy valami helyrehozhatatlan kárt okozott, úgyhogy ne izgulj :D


Máskor, ha nem akar mozogni köhögj, próbálj kicsit jönni-menni, mozogni és újra köhögni. Ha erre nem reagál és újra csokit eszel akkor várj, mert kell idő, míg a véráramba jut és reagál rá. Az egyik babának kevesebb, a másiknak több ez az idő, átlagban negyed óra.


Türelem.. ehhez is, meg minden egyébhez is :)

2015. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baja nem lesz! Megértem amúgy, hogy mindent megpróbáltál, nagyon rossz érzés, mikor nem akar mozogni...
2015. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz!! Ha állandóan csokit ennel rendes étel helyett és állandóan kólát innál pl víz helyett, azzal már lehet kárt csinálni. Alkalmanként teljesen belefér.
2015. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

OK, köszönöm a válaszokat :).

Tényleg csak azért ijedtem meg, mert most meg annyira beindult, azt hittem kirúgja a ház oldalát.

Már kezd megnyugodni.

Biztos túl nagy löket cukrot kapott szegényke.

2015. jún. 15. 11:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Kapott olyan kakaót, hogy csuda 😄 de nyugi nem lesz baja!! 😉
2015. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy a cukorterheleses vizsgalattol sem lesz baja a babaknak.

Most egy kis party time van, aztan lenyugszik. :)


Egyebkent en ugy tudom fekebreszteni a babamat, hogy a koldokomet piszkalom. :)

2015. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tégy magadnak egy szìvességet, és ne paràzz ilyen maflasàgon.
2015. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy valami felpörgeti,én ihatnám a kólát meg ehetném a csokit max engem pörgetne fel de a kis lustaságomat odabent semmi nem tudja mozgásra bírni.. :) ha úgy van kedve akkor persze mozog de a ház oldalát még sohasem akarta kirúgni. :) 30 hkm
2015. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!