Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Early Detection terhességi...

Early Detection terhességi teszt. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal ez a második próbálkozós hónapunk. Úgy gondoltuk, hogy rendelünk az internetről tesztet, aminek a neve Early Detection 10-es érzékenységű. Én még nem igazán hallottam róla, ami a problémám lenne, hogy kijött egy extra halvány csík, nem kell forgatgatni, viszont nem látom színes-e. Száradási csík lehet? Ismeri valaki ezt a teszt fajtát? Válaszotokat előre is köszönöm. :)

2015. máj. 9. 11:01
 1/5 A kérdező kommentje:

A képen nem adja vissza, csak telefonról tudtam készíteni, de ilyen: [link]

Szabad szemmel a párom is látja.

2015. máj. 9. 11:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Csináltál azóta újabb tesztet? Mert ha igen, akkor gondolom már Te is tudod a választ. Egyszer rendeltem én is ilyen tesztet, és az egyiken volt csík, a másikon nem, nem is lett babám azóta sem. Reméljük nálad viszont minden rendben és jön a baba!
2015. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, csináltam. Azt hiszem, nem is fogok többet ilyen fajtát rendelni, mert ugyanígy jártam én is, az egyiken jól kivehető második csík, a másik teljesen negatív. :/ Viszont még mindig nem jött meg, ma vagyok a 30. napon, szóval még reménykedem egy kicsit. :) Reggel csinálok is egy másik fajtát, hátha.. Aztán ha negatív lesz, akkor legközelebb. :)
2015. máj. 12. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi van veled azóta? Remélem azért jó híreid vannak!
2015. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos akkor nem jött össze. Most hat napom van a következő nem vártig, nagyon reménykedem. :) Viszont a teszttel nem tudom mi volt, akkor élőben tényleg lehetett látni, utána csináltam miután megjött, és hómező volt, szóval.. Na de, majd most reméljük. :)
2015. jún. 3. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!