Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy zajlik a 4D ultrahang?...

Hogy zajlik a 4D ultrahang? Hüvelyi vagy hasi?

Figyelt kérdés
Gondolkozunk rajta a párommal, de nem tudjuk mire számítsunk. 16 hetesen érdemes elmenni?

2015. jún. 15. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasi
2015. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig érdemes elmenni. 24-30 hetes kor között mondják, hogy akkor a legjobb, de ha nem csak egyszer szeretnétek hanem többször is, teljesen Megéri akármikor.

Hogy hogy zajlik.. Hasi UH, az elején megmerik a baba adatait aztán jöhet a látvány része. Legalábbis ahol én voltam ott így van.

Nézz a helynek utána, ha van honlapjuk akkor részletesebben tudsz olvasni ott.

2015. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasi, ahogy elottem is irtak. Ha tobbszor artok menni, akkor mar most is mehettek, de en a 28. hetre mindenkeppen idozitenek egyet. Ha csak egyszer akartok menni, akkor mindenkeppen 27-29 hetesen
2015. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van hasi és hüvelyi 4D-s vizsgálófej is, így a fenti válaszok nem pontosak.

A baba helyzetétől, a hólyagtelítettségtől, a méhlepény elhelyezkedésétől, az anya alkatától és a vizsgálótól függ, hogy mikor melyiket használja. Na meg persze a terhességi hetek száma is befolyásol, de nem lehet kategorikusan kijelenteni, hogy eddig és eddig hüvelyi, innen már hasi.


Nekem a 12. heti hasiként indult, de nem volt teli hólyag, a baba bújócskázott és végül a hüvelyi fejjel lehetett teljesen megvizsgálni.


Sőt nálam még a 27. héten is felmerült a hüvelyi fej használata, mert a mellső fali lepény szinte mindent kitakart, illetve a baba a combtőben bujkált, így csak "skalpolt és takart" képet kaptunk a hasival (végül sikerült kimozdítani így maradt a hasi fej).

2015. jún. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasi UH. Szerintem is érdemes menni,de majd ha nagyobb lesz a baba és látványosabb lesz. Ez olyan 24-26 hét körül van.
2015. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hasi es huvelyi is. Attol fugg, miert kell csinalni, mit akarnak latni es milyenek a feltetelek. Ahova en jarok, ott minden ultrahang gep atvalthato 4D-re. Igy folyamatosan valtogatjak vizsgalat közben. Eddig csak hasi UH-t csinaltak, de mult heten (26.) meg akarta nezni a mehszajat, es hogy mennyire fekszik közel hozza a mehlepeny, igy cinalt gyorsan egy huvelyi UH-t is. Persze ott is valtogatta 2D es 4D között.
2015. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. :) Akkor várunk vele még pár hetet, az a biztos. Nem olcsó mulatság ez. :) Mindenkinek ment a zöld kéz.
2015. jún. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!