Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen mennyit kellene...

38 hetesen mennyit kellene mozognia a babának?

Figyelt kérdés
A babàm 2 napja iszonyù keveset mozgott. Ma voltam nst n ès azt is végigaludta. Azt gondoltam majd délutàn beindul. De èpphogy csak picit mozdul néha néha. Viszont sokat keményedik a hasam. Vagy a baba nyomja ki magàt? Ez normàlis màr ilyenkor?
2015. jún. 15. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális, nekem is csak inkább reggel és délután mocorgott, ctg-n bökdösni kellett. Próbáld meg, hogy eszel valami cukrosat, hogy reagál. Viszont ha egyáltalán semmi mozgást nem észlelsz egy napig, szólj az orvosodnak. Keményedés normális, de ilyenkor már nem szabad magnéziumot szedni, pihenj sokat. Kitartás! :)
2015. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha voltál nst-n, akkor sztem nyugodt lehetsz. :)
2015. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!