Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babával hamarabb nő a...

Második babával hamarabb nő a pocak?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok szoval mègnagyon elejèn vagyok, de a hasam màr most akkora mint anno az elsővel a 10-12 hètbe. Nem vagyok pedig erős alkat. 165 cm 54 kg . Ez normális hogy mar moat van pocakom ?
2015. jún. 17. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen :) Nekem is így volt :) 3-4 héttel tartottam előbb pocakméretben mint az elsővel.


24 hetes km

2015. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor sokàig nem tudjuk titokba tartani :-) mert mar most egy szűk felsőbe làtszik hogy van egy kis hasam. Boldog babavàràst kivànok!
2015. jún. 17. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is a 2. sokkal előbb látszott.

Már nem olyan feszesek az izmok, szövetek, a méh is picit nagyobb alapból. Nekem ezt a doki mesélte. :)

2015. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is előbb látszik. Már 7 hetesen látszódott valamennyire, most 17 hetesen akkora mint az elsővel 25 hetesen volt. Az első babámmal szinte végig tudtam hordani a normál ruháimat de most már kezd szűk lenni a farmerom :-)
2015. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!