Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 év körüli gyerek melletti...

1 év körüli gyerek melletti terhes anyukák! Ti hogyan oldottátok meg a vizsgálatokra járást?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Vittem őket magammal.
2015. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És vérvétel vagy ultrahang közben hol volt? Én nem tudom leültetni, hogy maradjon nyugodtan, ő most felfedező. :-) Még nincs 13 hónapos. Csak most derült ki a terhességem, szóval van még pár hetem kilogisztikázni.
2015. jún. 18. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

8 hós volt a lányom amikor teherbe estem, egy évesen már ő is ezerrel mászkált... ahová lehetett vittem, volt ,hogy elvolt babakocsiban arra a 10 percre, volt, hogy az asszisztens kisegített és kicsit foglakozott vele, amikor meg nagyon neccesnek éreztem hogy bent legyen, vagy beteg volt, akkor mindig megbeszéltem előre valakivel ,hogy éppen ki vigyáz rá egy kicsit ( általában szomszéd néni, nagy ritkán anyukám), de 90%-ban jött velem.

kis kedvenc nyamnyam vagy ritkán megkaparintható tárgy a kézbe, kocsiba beszíjaz és hajrá. Volt ,hogy végigbőgött egy 5 perces ultrahangot, de muszáj volt.

Amikor bementünk, mindig udvariasan elmondtam, h sajnos muszáj behoznom a babát, kérem szíves megértésüket. Szinte kivétel nélkül elfogadóak voltak, nincs rossz tapasztalatom egyáltalán.

2015. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magándokim volt, estére kértem mindig időpontot, amikor apa hazaért.
2015. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagyszülőket mozgósítottam abban az időszakban. Megértették, nagyon segítőkészek voltak. Nektek van nagyszülői/rokoni segítség?
2015. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs segítségem, ezért is kérdeztem. A magándokis rész az nekem is megy este, de a kötelezők délelőtt vannak. Jó hallani, hogy végső esetben be is vihetem. Köszi a válaszokat!
2015. jún. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!