Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap után megyek a terhelése...

Holnap után megyek a terheléses cukorra. Azt tudom hogy előtte nem szabad enni. De inni se szabad?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy előtte két órával még ihatok. Vigyél citromot, mert nem biztos, hogy adnak. Én vittem, de végül volt rendes citrom és citromlé is, lehetett választani. Én mondjuk ősszel voltam, jó meleg volt akkor, a lötyit a hűtőből vette ki a nő, úgyhogy még jól is esett.
2010. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen én sem ettem,se ittam előtte.inni kb 2 órával elötte nem,enni egyáltalán nem ettem.Annyira éhes és szomjas voltam,hogy mire bekerültem elém rakták,egy húzásra megittam mind.nem tettem én semmit bele,jólesett.az már más kérdés,hogy utána baromi rosszul lettem.hányinger,fejfájás minden volt.mondta a nővér,hogy most ne járkáljak sehol,mert nem jó ha hányok.így egy ismerősnél ledőltem,de milyen jol tettem,én nagyon rosszul lettem tőle.
2010. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Én vizet ittam előtte egy órával. Nem történt semmi rendellenes. Nem hiszem hogy egy pohár víz megártana. És legalább a véred is "folyékonyabb" lesz.
2010. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak vizet ihatsz egy picit. De mást nem, főleg amibe cukor van, mert az befolyásolhatja az eredményt.
2010. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én reggel mentem,éhgyomorra, tehát sem nem ettem,sem ittam. szerintem kibirható,főleg ha nem vagy biztos benne,hogy szabad e.

citromlét tényleg vigyél, én is vittem, azt szabad a löttyhöz inni.

2010. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt moindtak ihatok elotte, amennyi jol esik, de utana nem, vervetelig. Es azt mondtak ne tegyen bele a citromot, mert torzitja az eredmenyt.

Nem volt veszes. Miutan megitta a szolocukros vizet, hazamentunk es jot aludtam:) a vervetelig(kozel lakunk).

31 hetes km

2010. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szénsavmentes ásványvizet, csapvizet lehet inni előtte is, közben is.
2010. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem jövő héten lesz a terheléses. Védőnő nekem is mondta a citromot, hogy érdemes vinni. És előtte-utána lehet inni szénsavmentes vizet. Én biztosan fogok, a sima vérvételek előtt is szoktam, mert könnyebben leveszik a vért.
2010. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!