Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem javasolni...

Tudnátok nekem javasolni kismamaruha üzletet Szegeden?

Figyelt kérdés

Holnap mennénk az első nagy bevásárlásra, mivel már nem jönnek rám a ruháim. Eddig csak azt tudom, hogy az Árkádban a H&M-ben van kismama részleg. Esetleg tud valaki még pár boltot javasolni?


13+1 hkm


2015. jún. 19. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A dóm cukrászdával majdnem szemben van egy üzlet. Azt hiszem a neve "Poci módi". De ebben nem vagyok biztos. Amùgy terhes nacikat turiban is lehet kifogni. Ha làtok egyet megszoktam venni. Sosem lehet tudni mikor kell majd... :)
2015. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ oda is beugrunk! Sajnos nem Szegedi vagyok, de nálunk egy kismamabolt sincs, még turkáló sem nagyon! :) Remélem szerencsével járok! :)
2015. jún. 19. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
z
2015. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Árkádban a C&A-ban is vannak kismama ruhák.
2015. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sikerrel jártam! :)
2015. jún. 21. 08:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök neki. :) Árban elfogadható?
2015. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem voltak a legolcsóbbak, így az akcióval sem, de két darabba beruháztam. Azokkal már kibírom őszig! :)
2015. jún. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!