Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhesen az ultrahang...

21 hetes terhesen az ultrahangon látszana, ha pl Down-kóros a baba?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nem véletlenül 12 hetesen mérik pl a tarkoredot
2015. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig minden rendben volt. Csak érdeklődök
2015. jún. 19. 16:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig minden rendben volt, akkor igen kevés az esély.
2015. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sok vizsgálatot kivettek,nincs AFP sem csak ultrahang vizsgálatokon voltam és az első kötelező vérvételen. Semmi genetikai szűrés nem volt -illetve csak a 12 és 18.heti uh
2015. jún. 19. 16:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem a 12 és a 18 heti az genetikai vizsgálat volt, hacsak te nem csak babamozizáson voltál akkor igenis nézték neked is. Bár én elmentem a 12. héten kombinált tesztre is.
2015. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Babamozi csak 30.hét körül lesz. Én nem voltam kombinált teszten sem csakis 12.és 18.heti uh volt mint már írtam az imént.Jó lett volna elmenni de csak most fogtam föl,hogy baba lesz.Váratlanul és fiatalon jött
2015. jún. 19. 16:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nogyogyasz hogy nincs ertelme megcsinalni azt a down koros vizsgalatot mert 20eves vagyok es inkabb a 35ev felettieknel alakulhat ki az a betegseg es utana akarhany uhn voltam mindig mondta hogy nem lat semmi rendelleneseget
2015. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos mindent nem latnak. Kicsi az Esélye hogy baj van. Altalaba jól kiszűrik uhval. A kombi am sem megbízhatóbb mint az afp mert ez is statisztika. Ennél az uh megnizhatobb. De az amnio tuti eredményt ad. En is csak a kotelezo uhkon voltam. Masodik Baba. Az elsőnél volt még afp. Mondjuk mi betöltött 31hetbe vagyunk 3hete babamozin is voltunk ahol minden rendbe. Szerintem ne aggódj. Fiatal vagy es ha a családba nincs genetikai betegség pici az esélye.
2015. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatò válaszokat,főleg az utolsònak!
2015. jún. 20. 13:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Szivesen. Tudom milyen stresszes. Már varom hogy tul legyunk rajta. Minden nap csak arra gondol az ember hogy minden ok legyen. Neked se sok kell félidőn tul vagytok. Gondolj arra mennyire várod. Nekem sokat segít hogy a nagyobb lányom mindig bújik és várja a picurt. Jo egeszseget nektek.
2015. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!