Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreket várok,12+1 hetes...

Ikreket várok,12+1 hetes vagyok de semmit nem nőtt a pocim!?

Figyelt kérdés
A férjem azt mondja hogy ő látja hogy a szeméremcsont felett domborodik egy picit de én aggódom hogy nagyobbnak kéne lennie!Első terhesség és van is egy kis hasam amúgy is,normális hogy még nem nö a pocak ráadásul két babóval?Két nap múlva megyek a 12.heti genetikai uh-ra és nagyon aggódom hogy minden renben van-e a picikkel!:(

2015. jún. 22. 20:16
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Persze hogy voltam orvosnál,a lombik miatt amúgy is folyamatosan kellett járni de nagyon minimális volt a hematoma és a kisebb babát amúgy is később vettük észre mert később tapadt meg de csak 4mm volt legutóbb a külömbség a 2 baba között,remélem nincs semmi baja/bajuk:(
2015. jún. 23. 09:56
 22/23 A kérdező kommentje:
Legutóbb 9+5 hetesen voltam uh-n,akkor az egyik baba 26,a másik 22mm volt és azt mondta az orvos hogy jók a méreteik.
2015. jún. 23. 09:58
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia! 16-os vagyok, nekem is megvolt a különbség elég sokáig és nem csak ilyen kevés :))) Mára viszont szinte teljesen utolérték egymást,pedig egy méhlepényen osztoznak,így 31 hetesen már alig észrevehető az értékekből.:) És a hematóma is eltűnt,a csajok meg csak mozgolódnak éjjel nappal:)) Pihenj sokat,és még egy jó tanács...ne olvasgass itt rémtörténeteket,amint abba hagytam máris boldogabb volt a babavárás :))
2015. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!